Bezpieczny zamek do drzwi

Nowoczesna koncepcja zamków drzwiowych to komfort użytkowania i większe bezpieczeństwo

drzwi drutexFirma Drutex – producent okien i drzwi w Europie, wprowadziła od listopada br. nowoczesną modułową koncepcję zamków drzwiowych PROTECT. Zaproponowane rozwiązanie będące wynikiem współpracy firmy Drutex oraz Maco jest nowością na polskim rynku.

Analiza potrzeb i wymagań klientów stała się bodźcem do opracowania innowacyjnego i pierwszego w Polsce rozwiązania zapewniającego większą funkcjonalność i bezpieczeństwo drzwi.

Technologia zastosowana w systemie PROTECT możliwa do  zastosowania dla różnych wysokości drzwi pozwala na  stworzenie koncepcji zamków zapewniającej komfort użytkowania, a przede wszystkim najwyższy stopień bezpieczeństwa i ochrony przed włamaniem.

Inteligentny system zamków drzwiowych stosowany w drzwiach Drutex wyprzedza dostępne na rynku oferty w zakresie funkcjonalnych zamków. Podstawową zaletą jest możliwość wykorzystania jednego wariantu zamku dla różnych wysokości drzwi (dotychczas do każdej wysokości drzwi, wymagane były różne warianty zamków). Zastosowanie tzw. hako-bolców w jednym rozwiązaniu gwarantuje lepszą ochronę przed włamaniem i poprawia bezpieczeństwo w pomieszczeniu.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Drutex

Polecamy Ci również

Zobacz także