Brama garażowa boczna

Brama garażowa boczna

brama garażowa bocznaBrama garażowa boczna przeznaczona jest do każdego typu garażu, gdyż nie zabiera miejsca za ani przed bramą, a dodatkowo nie zmniejsza wysokości oraz szerokości otworu wjazdowego.

Mechanizm jezdny bramy zapewnia cichy
i przede wszystkim bezpieczny bieg, co gwarantuje komfort użytkowania. Konstruktorzy dokonali liftingu bramy bocznej. Dzięki temu nowa brama jest bardziej funkcjonalna
i atrakcyjniejsza wizualnie.

Brama garażowa w nowej odsłonie
Brama garażowa spełnia swoje funkcje wtedy, gdy jej konstrukcja, rozwiązania techniczne, a także materiały użyte do produkcji tworzą idealną całość. Przyjrzyjmy się zatem nowej bramie segmentowej bocznej, która ma teraz jeszcze lepsze parametry i gwarantuje bezpieczną pracę. Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na poprawioną izolację cieplną oraz szczelność bramy. Zostało to osiągnięte dzięki zastosowaniu uszczelnienia poszczególnych sekcji. Co więcej, zasłonięte segmenty bramy bocznej zapewniają idealnie cichą pracę bramy. Warto także podkreślić, że dolne prowadzenie zostało wyposażone w szczotki, które przy każdym ruchu bramy usuwają kurz oraz piasek z prowadnic, dzięki czemu użytkownik nie musi martwić się o ich czystość. Odporne, sztywniejsze i wodoodporne uszczelnienie szczotkowe znacząco podnosi właściwości izolacyjne bramy.

szyna prowadząca do bramyuszczelnienie bramy garażowejbrama garażowa - uszczelnienie sekcji bramy

Nowym elementem w bramie bocznej jest szyna prowadząca. Wyróżnia ją niska wysokość zabudowy - jedynie 15 mm i jest montowana na gotowej posadzce. Rozwiązanie to pozwala zrezygnować z dodatkowego uszczelnienia szyny, a także dopasowywania podłoża do ramy bramy garażowej. Ponadto niewielka wysokość progu nie stanowi żadnej przeszkody zarówno w przypadku wjeżdżania, jak i wyjeżdżania. Bramę sekcyjną boczną można montować w każdym garażu - umożliwia to elastyczny łuk, który gwarantuje indywidualne dopasowanie kąta. Elementy, z których powstaje szyna są tak dobrane, aby w newralgicznym miejscu jakim jest łuk, zapewnić komfortowy i pozbawiony wszelkich przeszkód przejazd bramy.

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Normstahl

Polecamy Ci również

Zobacz także