BUD-GRYF, ENERGIA, TDI

BUD-GRYF, ENERGIA, TDI

W dniach 12-14 marca 2010 r. w obiektach Międzynarodowych Targów Szczecińskich odbędą się równolegle trzy imprezy: 19. Międzynarodowe Targi Budowlane BUD-GRYF SZCZECIN, 14. Targi Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA oraz 2. Targi Dużych Inwestycji TDI, tworząc największe wydarzenie targowe branży budowlanej i energetycznej w Polsce Północno-Zachodniej.

logo bud-gryfBUD-GRYF to miejsce prezentacji nowych produktów i technologii oraz forum wymiany doświadczeń. Tu spotykają się przedstawiciele sektora budowlanego – producenci, handlowcy, architekci, usługodawcy, deweloperzy i inwestorzy, a także odbiorcy indywidualni poszukujący nowych rozwiązań i materiałów. 
Na targach można zapoznać się z najnowszymi systemami oraz technologiami stosowanymi w budownictwie – pokazywane są m.in. nowatorskie rozwiązania w kompletnym systemie stropowym oraz technologie okienne minimalizujące współczynnik przenikania ciepła. Wystawcy mogą wziąć udział w prezentacji „Elementy murowe – budownictwo energooszczędne, czyli ściana – jaka, z czego i dlaczego?”

logo energiaTargi ENERGIA to okazja do poznania różnych systemów grzewczych, nowoczesnych technologii  pozyskiwania energii elektrycznej oraz cieplnej, możliwości finansowania pozyskiwania energii, sposobów jej magazynowania i oszczędzania. Wystawcy targów ENERGIA  to firmy z całej Polski, a także z Niemiec, Danii i Szwecji. Odwiedzający to najczęściej przedstawiciele branży energetycznej i budowlanej, samorządów lokalnych oraz osoby związane z ochroną środowiska. Kolejną liczną grupę gości stanowią odbiorcy indywidualni poszukujący informacji, m.in. jak zmodernizować termoenergetycznie dom czy wyposażyć nowo wybudowane obiekty w systemy grzewcze.
Pierwszego dnia targów – 12 marca 2010 – odbędzie się Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna, przygotowana we współpracy z ośrodkiem Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego (SCP), skierowana do branży budowlanej oraz sektora energii odnawialnej i konwencjonalnej. Przedsiębiorcy poszukujący kontaktów zagranicznych, którzy chcieliby podjąć bezpośrednie rozmowy podczas imprezy towarzyszącej targom BUD-GRYF i ENERGIA mogą skorzystać z możliwości bezpłatnego uczestnictwa w giełdzie i w ten sposób poszukać potencjalnych kontrahentów i kooperantów.

BUD-GRYF, ENERGIA, TDI - zdjęcie 3

Trzecim wydarzeniem będą Targi Dużych Inwestycji. Impreza ta skierowana jest do firm i przedsiębiorców zainteresowanych możliwościami inwestowania w naszym regionie. Podczas trzech dni targów będą oni mieli szansę spotkać się z przedstawicielami gmin i powiatów, a także zapoznać się ze szczegółową ofertą inwestycyjną samorządów.

Patronat honorowy nad tegoroczną edycją targów objęły instytucje: Minister Infrastruktury, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Prezydent Miasta Szczecina oraz  Polska Izba Przemysłowo-Handlowa Budownictwa.

Organizator:
Międzynarodowe Targi  Szczecińskie Sp. z o.o.
Termin i miejsce:
Szczecin, 12-14 marca 2010 r.
Międzynarodowe Targi  Szczecińskie
ul. Struga 6-8
70-777 Szczecin
www.mts.pl
Kontakt:
Olga Szynkowska
tel. (91) 464 44 05
olga.szynkowska@mts.pl

Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: MTS

Polecamy Ci również

Zobacz także