Budowlana Firma Roku - Fakro

Budowlana Firma Roku - Fakro

Budowlana Firma RokuTytuł Budowlanej Firmy Roku przypadł w tym roku Fakro. Za szczególne osiągnięcia w branży producentów budowlanych firma FAKRO została nagrodzona przez miesięcznik Builder, a za skuteczne zarządzanie firmą i osiągnięcia rynkowe w 2011 uhonorowano Prezesa Zarządu FAKRO Ryszarda Florka.

Oprócz tytułów Budowlana Firma Roku przyznano także nagrody Polskiego Herkulesa 2011. Uroczystość podczas, której wręczono nagrody odbyła się 1 marca podczas IX Gali Builder Awards w Hotelu Polonia Palace w Warszawie. Wśród gości znaleźli się nie tylko przedsiębiorcy tworzący mocny wizerunek branży budowlanej, ale także przedstawiciele organizacji branżowych, ośrodków naukowych oraz instytucji państwowych.

uroczysta gala podczas, której rozdano wyróżnienia

Gospodarzem uroczystości był Prezes PWB Media, wydawca Marek Zdziebłowski, który podkreślił zasługi przedsiębiorców z branży budowlanej dla rozwoju polskiej gospodarki.
Uroczystość była także okazją do rozmowy na temat konieczności zmian w przepisach prawnych dotyczących branży budowlanej. Przedstawiciel Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej Piotr Styczeń, deklarował w imieniu resortu wydanie w przyszłym roku kodeksu budowlanego, który będzie porządkował proces inwestycyjny.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Fakro

Polecamy Ci również

Zobacz także