Dachowe okna obrotowe Designo R6

Dachowe okna obrotowe Designo R6

Dachowe okna obrotowe Designo R6 wyróżniają się rozwiązaniami funkcjonalnymi oraz nowoczesnym wzornictwem*.

Klasyczne rozwiązanie…

W oknach dachowych Roto Designo R6 zastosowano klasyczne rozwiązanie funkcjonalne, jakim jest oś obrotu w połowie wysokości okna. Okno jest obsługiwane jedną klamką, umieszczoną u dołu okna. Okno Designo R6 wyróżnia się nowoczesnym designem oblachowania zewnętrznego w wyjątkowym kolorze antracyt metallic. Okna są fabrycznie wyposażone w termo-blok WD, który poprawia izolacyjność termiczną okien o 15%.
Designo R6 jest przeznaczone do obniżonego montażu. Tak jak w przypadku wszystkich okien Roto, istnieje możliwość regulacji pomontażowej, co pozwala na likwidację przekoszeń, powstałych na skutek pracy więźby dachowej.

obrotowe okno dachowe Roto Designo R6nowoczesne okno dachowe

 … dopasowane na miarę XXI wieku

Okna Designo R6 standardowo są oferowane w wersji ze szkleniem energooszczędnym Roto blueLine oraz Roto blueLine Plus. Ponadto są dostępne także z potrójnym szkleniem niskoemisyjnym Roto blueTec i Roto blueTec Plus. Tak wyposażone okna spełniają wymagania stawiane domom energooszczędnym i pasywnym.
W pakietach trzyszybowych, zewnętrzna szyba jest wykonana ze szkła hartowanego i jest odporna na gradobicie. Bezpieczeństwo użytkowania okna zapewnia też szyba wewnętrzna, produkowana z bezpiecznego szkła klejonego. Te pakiety szybowe w połączeniu z innowacyjnym okuciami, zapewniają pozytywny bilans energetyczny domu – ciepło jest zatrzymywane wewnątrz pomieszczeń, a jednocześnie jest pozyskiwana energia cieplna ze słońca. W efekcie zmniejsza to koszty ogrzewania.
Wygodnym rozwiązaniem jest powłoka samoczyszcząca Aquaclear, ułatwiające utrzymanie czystości okien.

Jeszcze więcej komfortu

Okno dachowe Designo R6 dostępne jest także w wersji zdalnie sterowanej, obsługiwanej za pomocą pilota lub przełącznika, by zapewnić mieszkańcom poddasza jeszcze więcej komfortu.

Parametry okien:

  • szklenie Roto blueTec: Uw=1,0 W/m²K, Ug=0,8 W/m²K,
  • szklenie Roto blueTec Plus: Uw=0,8 W/m²K (dla okien z PVC),
                                                Ug=0,5 W/m²K

Więcej informacji na stronie www.roto.pl

Dachowe okna obrotowe Designo R6 - zdjęcie 3

*artykuł sponsorowany

Oceń artykuł
5,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Roto

Polecamy Ci również

Zobacz także