Dako na Budmie

Dako na Budmie

Dako na BudmieBudma to jedno z najważniejszych wydarzeń w polskiej i europejskiej branży budowlanej. Targi wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem, zarówno wystawców jak i odwiedzających.

Grupa Dako, aby wzbudzić zainteresowanie odwiedzających targi postawiła na prezentację innowacyjnych produktów oraz bardzo dobrą komunikację z gośćmi targów. Jako nowość zaprezentowali drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne HST wyposażone w system automatycznego otwierania firmy Hautau, wykonane z PVC. Produkt jest dostępny tylko w DAKO, i przeznaczony jest dla osób ceniących najwyższy komfort oraz do budynków użytkowanych przez osoby o ograniczonej sprawności ruchowej. Oprócz automatycznych drzwi HST, firma wystawiała również drewniane drzwi HST z otwieraniem manualnym.

BudmaTargi budowlane

Nastąpiła także prezentacja eleganckich drzwi aluminiowych otwieranych za pomocą czytnika linii papilarnych a także automatyczna brama garażowa firmy DK-PROF, do której dopasowano nowoczesne drzwi boczne. Złotym Godłem Quality International 2011 odznaczono okno drewniane DDF-92. Innym, wcześniej nagradzanym produktem było okno PVC serii DPT-90, które otrzymało znak VIP dla najbardziej energooszczędnych okien w Polsce. To co cieszyło najbardziej reprezentantów firmy to możliwość bezpośredniej rozmowy z uczestnikami Targów.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Dako

Polecamy Ci również

Zobacz także