Designerskie drzwi – ekskluzywne rozwiązania

Designerskie drzwi – ekskluzywne rozwiązania

Drzwi firmy Barausse Architektura & Desing to bogata oferta nowoczesnych drzwi wejściowych i przesuwnych, wyróżniających się doskonałym designem i wysokimi walorami użytkowymi.

Drzwi Baklite

Barausse Architektura & Desing stworzył i wyprodukował nową strukturę wykończenia drzwi BAKLITE, której struktura i charakter doskonale wkomponowuje się do wnętrz loftowych.
Innowacyjny materiał imitujący strukturę betonu w czterech różnych odcieniach idealnie współgra z industrialnym wnętrzem.
Linia BAKLITE oferuje innowacyjne, bardzo wytrzymałe wykończenie powierzchni drzwi. Współczesny design i niepowtarzalny charakter skrzydła drzwiowego połączonego z niewidoczną i całkowicie ukrytą aluminiową  ościeżnicą SECRET2 świetnie podkreśla minimalistyczny styl drzwi.

Dostępna gama kolorystyczna

drzwi Baklite - struktura betonu

system drzwi przesuwnychFILA to kolejna nowość firmy BARAUSSE
Zaawansowany technologicznie system przesuwny do drzwi drewnianych lub przeszklonych
charakteryzujący się ukrytym i niewidocznym torem przesuwnym. Efektowne wizualny system jezdny umieszczony w skrzydle drzwiowym nie wymaga żadnych dodatkowych prowadnic, co czyni go jeszcze bardziej ekskluzywnym rozwiązaniem.
Drzwi sprzedawane w komplecie z mechanizmem FILA, pochwyt w standardzie tylko z jednej strony,
a z drugiej  na życzenie Klienta.

Do produkcji drzwi stosowane są wyłącznie materiały o najwyższej jakości , posiadające certyfikat PRAWDZIWE DREWNO®.

Możliwe wykończenia :

  • 17 fornirów (naturalne szczotkowane* oraz modyfikowane)
  •  lakier wodny lub poliuretanowy (na wysoki połysk)

* forniry szczotkowane z widoczną strukturą naturalnego drewna. Specjalna technika szczotkowania pozwala na wydobycie usłojenia drewna, akcentując jego naturalność.

SHINY – błyszcząca kolekcja drzwi Barausse
Shiny
to nietuzinkowe bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia materiał na bazie poliuretanu, którym wykończyliśmy nasze drzwi. Ciekawe połączenie błyszczącego skrzydła i matowej ościeżnicy nie zakłóca harmonii wnętrza, a dodaje smaku i odpowiedniego tonu.
Najchętniej kupowane wykończenie drzwi w ostatniej dekadzie tego roku, a to oznacza, iż po raz kolejny włoscy projektanci świetnie trafili w  gusta polskich i nie tylko  Klientów.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej

Rok 2015 będzie ukierunkowany przede wszystkim na styl minimalistyczny, ukryte klamki i ościeżnice, ciepłe odcienie drewna będą się kontrastowały z chłodnym wykończeniem wnętrz. Oszczędność przestrzeni uzyskamy dzięki zastosowanym systemom przesuwnym, a elegancji doda nam zabudowa panelami boazerii.

 drzwi SHINYdesignerskie drzwi - Secret Tortora

Oceń artykuł
4,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

,

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Barausse

Polecamy Ci również

Zobacz także