Drzwi do małej przestrzeni

drzwi do małej przestrzeniProducent drzwi i elementów wystroju wnętrz firma Entra, prezentuje system Smart – drzwi wewnętrzne ze zmienną osią obrotu.

Drzwi wewnętrzne w systemie Smart, to pionierski na polskim rynku pomysł na funkcjonalne umieszczenie drzwi wewnętrznych w niestandardowym wnętrzu. Są to drzwi ze zmienną osią obrotu, dzięki której po otwarciu zajmują mniej miejsca oraz otwierają się na zewnątrz i do wewnątrz pomieszczenia.

Drzwi w tym systemie znajdą zastosowanie w wielu rodzajach wnętrz. Sprawdzą się m.in. w małych pomieszczeniach, gdzie liczy się każda wolna przestrzeń, np. garderoba lub łazienka. Na poddaszach, w których nie ma miejsca na drzwi przesuwne, a skosy utrudniają otwarcie zwykłych drzwi.

Funkcjonalność systemu można wykorzystać również we wnętrzach o dużych metrażach, gdzie drzwi najczęściej są otwarte i nie ma ściany, na którą skrzydło drzwiowe mogłoby się otwierać.

W systemie Smart można wykonać drzwi pełne z kolekcji APIS i HORUS. Zarówno skrzydło drzwiowe, jak i ościeżnica wykonane są z płyty drewnopochodnej MDF, która nie wypacza się, nie rozsycha oraz nie ma przerostów i sęków, tak jak tradycyjne drewno.

Wszystkie elementy produkowane są wyłącznie na indywidualne zamówienie i mogą być projektowane przez samych klientów z przedstawionych im propozycji wyrobów. Drzwi można komponować spośród 27 naturalnych fornirów, dwóch szerokości (80 i 90 cm) oraz kilkudziesięciu rodzajów klamek i dodatków aluminiowych.

Ceny wybranych modeli:

  • Model Apis 24 – 2820 zł netto (skrzydło drzwiowe z ościeżnicą),
  • Model Apis 25 – 2640 zł netto (skrzydło drzwiowe z ościeżnicą).
Oceń artykuł
4,40 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Entra

Polecamy Ci również

Zobacz także