Drzwi Marco - stylowa geometria

Drzwi wewnętrzne z kolekcji Marco to połączenie nowoczesności z klasyką. Tradycyjne drewno ozdobione symetrycznymi przeszkleniami to efektowne i eleganckie rozwiązanie. Jedenaście modeli skrzydeł drzwiowych, od pełnych po całkowicie przeszklone, pozwoli dopasować stolarkę do każdego rodzaju wnętrza.

drzwi marco stolbud

Kolor, wzór oraz materiał z jakiego wykonane są drzwi, nadają im indywidualny charakter. Jednak największą ozdobą skrzydeł drzwiowych są przeszklenia. Możemy dobrać odpowiedni model do rodzaju pomieszczenia i rozjaśnić lub powiększyć optycznie małe wnętrza. W nowej kolekcji Marco firmy Stolbud Włoszczowa znajdziemy modele współgrające z przestrzeniami domu, mieszkania lub biura. Drzwi pełne, przeszklone oraz dziewięć skrzydeł drzwiowych z różnymi kompozycjami szkleń wpiszą się w wystrój wszystkich pomieszczeń otwartych i tych, w których chcemy zachować prywatność.

Idealnie dopasowane
Przeszklenia w kształcie prostokątów w skrzydłach drzwiowych z serii Marco tworzą symetryczne kompozycje. W zależności od modelu, drzwi posiadają jedno lub kilka przeszkleń, w dwóch szerokościach. Dzięki temu dopasujemy stolarkę drzwiową do stylistyki domu, dobierając odpowiednie produkty do poszczególnych pomieszczeń. Kolekcja Marco dobrze komponuje się z drewnianymi elementami wyposażenia wnętrza. Drzwi zamontowane w pomieszczeniu zaaranżowanym w stylu klasycznym będą oryginalnym elementem dekoracyjnym. Dzięki ciekawym kompozycjom przeszkleń sprawdzą się również we wnętrzu urządzonym nowocześnie. Skrzydła drzwiowe z dużą ilością szyb zamontowane w pokoju dziennym, jadalni bądź kuchni spełnią swoją funkcję doświetlającą. Większe szyby w drzwiach to ciekawa propozycja także w małych i ciemniejszych pokojach. Będą także niebanalnym rozwiązaniem w przypadku przestrzeni biurowych.
W pomieszczeniach, w których najbardziej zależy nam na zachowaniu prywatności nie musimy rezygnować z przeszklonych drzwi. Możemy zdecydować się na modele z jednym lub dwoma delikatnymi przeszkleniami, które zapewnią nam intymność, będąc jednocześnie subtelna ozdobą.

Drzwi Marco - stylowa geometria - zdjęcie 2 Drzwi Marco - stylowa geometria - zdjęcie 3 Drzwi Marco - stylowa geometria - zdjęcie 4 Drzwi Marco - stylowa geometria - zdjęcie 5 Drzwi Marco - stylowa geometria - zdjęcie 6
Solidna konstrukcja
Modele z serii Marco wykonane są z ramiaków drewnianych oraz z płyt MDF pokrytych naturalną okleiną dębową, pomalowaną czteropowłokowym zestawem malarskim. W skrzydłach drzwiowych zastosowano 6-milimetrowe bezpieczne szkło mleczne. 
Drzwi dostępne są w czterech szerokościach: 70, 80, 90 i 100 cm. Jest możliwość wykonania ich w wersji dwudzielnej bądź przesuwnej oraz skrócenie o 40 mm.

Drzwi z kolekcji Marco firmy Stolbud Włoszczowa niezależnie od aranżacji wnętrza, będą wyglądały efektownie i przyciągały wzrok swoją lekkością i ciekawym wzornictwem.

Skrzydło drzwiowe Marco – cena od 854 zł brutto.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Stolbud Włoszczowa

Polecamy Ci również

Zobacz także