Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne

Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne

Wnętrze eleganckie, przyjazne i wypełnione światłem - oto wynik zastosowania nowoczesnych drzwi tarasowych PVC DAKO o dużych skrzydłach, które możemy przesuwać bez wysiłku, dzięki technologii HST.

Wygoda obsługi drzwi oraz możliwość licowania progu z podłogą sprawiają, że między wnętrzem a światem zewnętrznym nie ma granicy. Efekt ten pogłębiają potężne przeszklenia. Trzema skrzydłami można zagospodarować konstrukcję o szerokości ponad sześciu metrów i wysokości niemal trzech. Pozwala to wpuścić do pomieszczenia dużą ilość światła słonecznego i w pełni cieszyć się krajobrazem.

Za drzwiami DAKO zostaną natomiast niepożądane zjawiska atmosferyczne. Odpowiednią izolację termiczną (Uw nawet do 0,71 W/(m²·K) gwarantują siedmiokomorowe ramy o głębokości 170 mm, pięciokomorowe skrzydła o głębokości 70 mm oraz wkładki termiczne w profilu ramy i progu. Nowoczesny próg chroni przy tym nie tylko przed zimnem, ale też przed przemarzaniem.

Sześć schematów konstrukcji, obejmujących od dwóch do czterech skrzydeł, zapewnia dopasowanie układu skrzydeł stałych i przesuwnych do każdego, nawet najbardziej wymagającego wnętrza. Podobnie jak we wszystkich produktach DAKO, w drzwiach tarasowych HST zastosowano wyłącznie profile klasy A.

Drzwi tarasowe DAKO HST to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala nam zbliżyć się do natury, korzystając w pełni z komfortu wnętrza.

Oceń artykuł
3,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz
Więcej na ten temat:

,

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: DAKO

Polecamy Ci również

Zobacz także