Drzwi wejściowe - bezpieczne i energooszczędne

Drzwi wejściowe - bezpieczne i energooszczędne

Z roku na rok stajemy się coraz bardziej świadomi jako konsumenci. Od produktów
i usług na które wydajemy swoje pieniądze oczekujemy coraz wyższych standardów. Wybór drzwi wejściowych nie stanowi tutaj wyjątku.

drzwi wejścioweCoraz częściej oprócz podstawowej funkcji bronienia dostępu do naszych domów, oczekujemy, że będą one odpowiadały naszemu poczuciu estetyki, a także spełniały szereg rygorystycznych norm efektywności energetycznej. Na szczęście na rodzimym rynku pojawiają się już producenci potrafiący sprostać rosnącym oczekiwaniom. Przykładem takiej firmy jest Topic.
Szczycący się 35-letnią tradycją austriacki producent podzielił swoje produkty na trzy klasy, różniące się między sobą efektywnością energetyczną, poziomem bezpieczeństwa, wzornictwem i ceną.  Oznaczone symbolami T1, T2, T3 drzwi mogą zatem trafić zarówno do odbiorców zainteresowanych produktem standardowym, jak i do najbardziej wymagających klientów poszukujących drzwi klasy premium. Oferta Topic dzieli się także na trzy różne linie stylistyczne. Od przeznaczonej dla tradycjonalistów Classic, poprzez współczesną Current, aż po awangardową Crystal. Dostępnych wariantów jest tak wiele i są one na tyle zróżnicowane, że nikt nie powinien czuć się zawiedziony.
Najistotniejsze z punktu widzenia większości użytkowników cechy to jednak bezpieczeństwo a także, coraz częściej podkreślana, efektywność energetyczna. Nad bezpieczeństwem czuwa szereg nowoczesnych rozwiązań opartych na bezprzewodowym kluczu czy czytnikach linii papilarnych. Topic jest również liderem w produkcji drzwi energooszczędnych i pasywnych, co potwierdzają stosowne certyfikaty. Sprostanie wyśrubowanym kryteriom możliwe jest częściowo dzięki koncepcji produkcji, wedle której wszystkie elementy drzwi wytwarzane są we własnych zakładach produkcyjnych.  

drzwi bezpiecznedrzwi drewniane

Projektanci drzwi Topic swoje inspiracje czerpią głównie z natury, a dokładniej z nieskazitelnego regionu Mühlviertel w północnej Austrii. Najwyższej jakości materiały (drewno, szkło, a nawet odlewany w jednorazowych formach beton licowy) zapewniają natomiast jakość pozwalającą traktować drzwi Topic jako inwestycję na całe pokolenia. Oferta Topic skierowana jest do wszystkich, dla których przeciętność to za mało. Wszystkich tych, którzy oczekują produktów bezpiecznych, certyfikowanych i charakteryzujących się znakomitym designem.

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: INTERNORM

Polecamy Ci również

Zobacz także