Drzwi z aplikacją

Przeszklenia w drzwiach mogą rozjaśnić wnętrze, dodać mu lekkości i elegancji. Oryginalny pomysł to szklane aplikacje na drzwiach – są niewielkie, a dają ciekawy efekt.

drzwi invadoOdpowiednio dobrane dodatki nadają wnętrzom uroku i indywidualnego charakteru. Szklane aplikacje Invado o ciekawych wzorach i barwach stworzono z myślą o tych, którzy lubią się wyróżniać. Drobne elementy są ozdobą drzwi. Modne jest łączenie stylów – delikatne zdobienia na drzwiach mogą więc pasować nie tylko do modeli bardziej klasycznych, ale także do nowoczesnych.   

Aplikacje mają wymiary 90 x 90 mm. Wystarczy przykleić je w wybranym miejscu za pomocą specjalnej, znajdującej się w zestawie, taśmy dwustronnej. Najlepiej prezentują na dużej tafli szkła. Taki rodzaj przeszklenia posiadają niektóre modele z kolekcji D'Artagnan, Modena czy Domino firmy Invado. Oryginalne detale pozwalają niewielkim kosztem nieco odmienić wnętrze.


Drzwi z aplikacją - zdjęcie 2 Drzwi z aplikacją - zdjęcie 3 Drzwi z aplikacją - zdjęcie 4 Drzwi z aplikacją - zdjęcie 5 Drzwi z aplikacją - zdjęcie 6

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Invado Sp. z o.o.

Polecamy Ci również

Zobacz także