Drzwi zewnętrzne z drewna

Drzwi zewnętrzne z drewna

Bezpieczeństwo i trwałość to kluczowe cechy, jakimi powinna charakteryzować się stolarka zewnętrzna. Drzwi drewniane to propozycja dla osób ceniących najwyższy standard wykonania.

Naturalny charakter oraz doskonałe właściwości użytkowe sprawiają, że drewno jest chętnie wykorzystywane w produkcji stolarki. Dzięki nowoczesnej obróbce zyskuje wysoką odporność na warunki atmosferyczne oraz skutecznie izoluje ciepło. Teraz z pomocą ekspertów firmy MS więcej niż OKNA możemy wykorzystać je do stworzenia drzwi zewnętrznych według indywidualnego projektu, które staną się wizytówką naszego domu.

drzwi zewnętrzne z drewnaUnikalność w standardzie

Drewno zapewnia szerokie możliwości aranżacyjne i w zależności od wybranych zdobień, współgra zarówno z nowoczesną, jak i tradycyjną architekturą. Używana do produkcji klasyczna sosna lub egzotyczne meranti są przystosowane do zróżnicowanych warunków pogodowych, a dzięki zaawansowanym technologiom i środkom impregnującym zachowują trwałość na lata. Na specjalne zamówienie dostępne są także inne gatunki drewna, dzięki czemu można zrealizować nawet najbardziej wymyślny projekt.

Oferowana jest także szeroka paleta bejc, lakierów oraz kryjących farb na bazie systemu RAL, co daje 18 standardowych modeli drzwi różniących się kolorem oraz strukturą. Zamawiając drzwi według własnego projektu, jest możliwość wyboru przeszklenia gładkiego, ornamentowego i wypukłego w dowolnej konfiguracji lub wersji pełnej.
Na komfort użytkowania drzwi wpływa przede wszystkim jakość poszczególnych elementów. Umieszczone we frezowanych gniazdach zawiasy Easy 3D mogą być regulowane w trzech płaszczyznach i wytrzymują obciążenie ponad 150 kg. Ich główną zaletą jest łatwa regulacja i brak konieczności czasochłonnej konserwacji. Dzięki zastosowaniu samosmarujących tulejek, stolarka nawet po latach otwiera się cicho i płynnie. Bezpieczeństwo zapewnia blokada antywyważeniowa oraz dostępne na życzenie wzmocnienia antywłamaniowe. W standardzie drzwi zostały wyposażone także w wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu zasuwnice Fuhr, w których ryglowanie wielopunktowe odbywa się za pomocą klamki.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: MS więcej niż OKNA

Polecamy Ci również

Zobacz także