Fakro inspiruje

Fakro inspiruje

„Fakro inspiruje” to cykl konferencji szkoleniowych, które mają na celu prezentację nowych produktów firmy. Bowiem rok 2014 to czas innowacyjnych produktów i rozwiązań.

powitanie w firmie FakroPierwsza z cyklu konferencji odbyła się w styczniu, w nowosądeckiej siedzibie firmy. Jej uczestnicy, czyli architekci z Izb Architektów, przedstawiciele prasy branżowej oraz biur projektowych, mieli okazję zapoznać się z najnowszymi, innowacyjnymi produktami Fakro. Należy do nich m.in. markiza do okien pionowych oraz okno do dachów płaskich. Firma Fakro, drugi na świecie producent okien dachowych, słynący do tej pory z produkcji okien do dachów do dachów skośnych, poszerzył swoją ofertę o dodatki do okien pionowych, takie jak markizy zewnętrzne chroniące wnętrza przed nagrzewaniem się oraz superenergooszczędne okna do dachów płaskich.
Nowoczesność przejawiała się nie tylko w samych produktach, ale i sposobie ich prezentacji, dzięki której płaskie rysunki zamieniały się w interaktywne modele przestrzenne. Umożliwiło to dokładane zapoznanie się z rozwiązaniami konstrukcyjnymi i technicznymi.

prezentacja produktów Fakrozapoznanie się z procesem produkcyjnym

W programie konferencji nie zabrakło także zwiedzania firmy, która może pochwalić się nowoczesnym parkiem technologicznym (poszerzonym ostatnio o nową halę produkcyjną) i innowacyjną infrastrukturą. Konferencja stała się także forum wymiany doświadczeń i branżowej dyskusji, a także okazją do poznania uroków Sądeczczyzny i jej zaplecza turystyczno-rekreacyjnego.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Fakro

Polecamy Ci również

Zobacz także