Fakro na targach Made Expo w Mediolanie

Fakro na targach Made Expo w Mediolanie

Markiza do okien dachowych AMZ Z-wave to najnowszy produkt Fakro, który został zaprezentowany na targach budowlanych Made Expo w Mediolanie.

Markiza do okien dachowych AMZ Z-wave zapewnia skuteczną ochronę przed nagrzewaniem się pomieszczeń i charakteryzuje się najwyższym komfortem użytkowania. Markiza jest sterowana elektrycznie – za pomocą pilota lub przełącznika naściennego w bezprzewodowym systemie sterowania radiowego Z-Wave. Markiza jest wyposażona w boczne prowadnice, pozwalające zatrzymać ją w dowolnej pozycji.

Fakro na targach Made Expo w Mediolanie - zdjęcie 1stoisko Fakro na targach Made Expo w Mediolanie

Markiza AMZ Z-wave to nie jedyny produkt Fakro zaprezentowany na mediolańskich targach. Przedstawiono także topowe produkty, takie jak balkonowe okno dachowe Galeria oraz najbardziej energooszczędne okno dachowe FTT U8 Thermo, którego współczynnik przenikania ciepła wynosi Uw=0,58 W/m²K. Swoje miejsce na ekspozycji targowej znalazł też, popularny na włoskim rynku, system do zmiany kąta montażu okna w połaci dachu. Odwiedzający stoisko Fakro mieli także możliwość zapoznania się z bezpiecznymi oknami dachowymi, wyposażonymi w system wzmocnienia konstrukcji topSafe. Dużym zainteresowaniem cieszyło się okno dachowe FTP-V Electro Z-wave, sterowane za pomocą smartfona.

 okna dachowebalkonowe okna dachowe

Made Expo to największe i najbardziej prestiżowe międzynarodowe targi budowlane organizowane we Włoszech. Targi skierowane są do architektów, inżynierów oraz producentów. W tym roku ekspozycja targowa liczyła ponad 1500 wystawców z całej Europy, a targi odwiedziło ponad 230 tysięcy zwiedzających.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Fakro

Polecamy Ci również

Zobacz także