Idealny Dom i Wnętrze

Idealny Dom i Wnętrze

targi Idealny Dom i WnętrzeW dniach 4-6 września 2009 roku w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI odbyła się kolejna edycja targów wnętrzarskich IDEALNY DOM I WNĘTRZE. Wystawa była poświęcona urządzaniu i upiększaniu domu, mieszkania i ogrodu.

Uczestnicy
Asortyment prezentowany na targach to w większości meble mieszkaniowe i ogrodowe, artykuły wykończeniowe, artykuły dekoracyjne, akcesoria łazienkowe oraz sprzęt AGD. W ciągu trzech dni targowych wystawę odwiedziło około 10 000 osób, spośród których około 1/3 to specjaliści z branży – projektanci i architekci wnętrz, producenci, przedstawiciele sklepów, reprezentanci wydawnictw wnętrzarskich oraz hotelarze. Pozostali zwiedzający to osoby prywatne zainteresowane zakupem artykułów związanych z urządzaniem mieszkania, domu i ogrodu.

Formuła i program
Targi mają formułę biznesowo-konsumencką. Pierwszy dzień (piątek) kierowany jest do osób z branży. Odbyły się wówczas seminaria, szkolenia i warsztaty dla architektów i projektantów wnętrz, hotelarzy, właścicieli sklepów, a także spotkania biznesowe polskich i zagranicznych producentów i dystrybutorów biorących udział w targach. Sobota i niedziela przeznaczone były dla indywidualnych zwiedzających. Dla nich przygotowano szereg atrakcji – od pokazów florystycznych, dekoracji stołu, wykładów feng-shui, remontu łazienki po losowanie nagród ufundowanych przez wystawców.
Partnerem medialnym targów był portal e-mieszkanie.pl.

uczestnicy targów dekoracje stołu

meble losy

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Agencja Soma

Polecamy Ci również

Zobacz także