Internorm na Budmie 2013

Internorm na Budmie 2013

stoisko InternormMiędzynarodowe, Targi Budownictwa Budma 2013 już za chwilę. To największa tego typu impreza w Europie Środkowo-Wschodniej: swój udział zapowiedziało 1200 producentów i dystrybutorów z kilkudziesięciu krajów.

Gościem specjalnym tegorocznej edycji będzie Renato Rizzi – jeden z najwybitniejszych współczesnych architektów, autor m.in. kontrowersyjnego projektu Teatru Szekspirowskiego w Gdańsku. Wśród wystawców nie zabraknie też Internorm – największego producenta okien w Europie, lidera w dziedzinie rozwiązań do domów energooszczędnych i pasywnych.

Dowiedz się więcej o oknach i drzwiach Internorm – zamów bezpłatne
materiały informacyjne.


Firma Internorm przyzwyczaiła nas do tego, że - z edycji na edycję - jej stoiska wykonane są z coraz większym rozmachem. Nie inaczej będzie tym razem: tegoroczne będzie miało aż 225m2. Będziemy mieli okazję przyjrzeć się z bliska najnowszym rozwiązaniom z zakresu techniki okiennej, m.in. serii innowacji I-tec (Ryglowanie, Wentylacja, Zacienienie), a także najnowszym modelom okien  i drzwi (w tym debiutującemu niedawno modelowi okna KF410, aluminiowym drzwiom AT410 oraz wielkogabarytowym drzwiom przesuwnym typu HS). Ci którzy mieli okazję odwiedzić stoisko austriackiej firmy w latach ubiegłych wiedzą, że zawsze można się tam spotkać z serdeczną atmosferą, a dzięki nowoczesnemu sposobowi ekspozycji w najdrobniejszych szczegółach poznać budowę i sposób działania prezentowanych produktów. 

uczestnicy targówstoisko na Budmie

Dla tych z Państwa, którzy zamierzają w tym roku odwiedzić targi firma Internorm przygotowała niespodzianki w postaci pakietów podwójnych wejściówek. W celu ich otrzymania wystarczy wypełnić formularz na stronie http://www.okna-pasywne.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 stycznia. Warto się pospieszyć, ponieważ ilość zaproszeń jest ograniczona.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Polecamy Ci również

Zobacz także