Kolektory słoneczne Roto

Kolektory słoneczne Roto

Roto Sunroof to zintegrowane z dachem systemy solarne. Kolektory Roto montowane są bezpośrednio na łatach, dzięki czemu mogą zastąpić tradycyjne pokrycie dachowe.

Kolektory słoneczne Roto - zdjęcie 1

Zebrana energia magazynowana jest w zasobniku, dzięki temu możemy korzystać z niej również po zachodzie słońca. Dzięki systemowi Roto Sunroof możemy podgrzewać wodę użytkową, wspomagać centralne ogrzewanie, a nawet podgrzewać wodę w przydomowym basenie. System Roto Sunroof to rozwiązanie modułowe. Dzięki temu możemy dostosować go do indywidualnych potrzeb - od dwóch kolektorów zapewniających podgrzewanie wody do dużych pól w połaci dachu.

Kolektory słoneczne Roto - zdjęcie 2

Roto, zgodnie z zasadą „Więcej swobody. Więcej komfortu” tworząc systemy solarne Sunroof, zadbało nie tylko o ich wysoką wydajność energetyczną, ale również o trwałość, komfort użytkowania i estetyczny wygląd. Konstrukcja „Super flat”, umożliwia całkowitą integrację kolektorów z powierzchnią dachu, przy jednoczesnym zachowaniu ich optymalnych parametrów. Specjalny system „Steam back” chroni kolektory przed przegrzaniem, co znacznie wydłuża ich żywotność. Dodatkowo wykonane są one z hartowanego szkła i zabezpieczone kołnierzem uszczelniającym o unikalnej konstrukcji. System Sunroof, jako jedyny na rynku, wyposażony został w tzw. szybko-złączki z potrójną uszczelką. Gwarantują one pewność i szczelność połączenia, a także znacznie skracając czas montażu. Co więcej kolektory Roto nie wymagają stosowania dachówek przejściowych przy ich instalacji.

Kolektory słoneczne Roto - zdjęcie 3

Kolektory słoneczne Roto Sunroof doskonale sprawdzają się w zespoleniu z modułami fotowoltaicznymi i oknami dachowymi Roto, tworząc całościowe rozwiązania, które z powodzeniem mogą zastąpić tradycyjne pokrycie dachu. Ponadto Roto udziela na kolektory 10 lat gwarancji.

Kolektory słoneczne Roto - zdjęcie 4

Oceń artykuł
4,60 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

,

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Roto

Polecamy Ci również

Zobacz także