Lampa ostrzegawcza do bram

Zautomatyzowana brama wjazdowa do posesji zapewnia nie tylko wygodę, ale także bezpieczeństwo. Warto jednak wiedzieć o możliwości zastosowania właśnie przy bramie dodatkowych zabezpieczeń , takich jak np. lampa ostrzegawcza.

lampa ostrzegawcza                żółta lampa ostrzegawcza

MoonLight to lampa ostrzegawcza z oferty firmy Nice. Jej instalacja ułatwia wjazd na posesję, odstrasza nieproszonych gości, a także stanowi element dekoracyjny posesji.

Lampa jest uniwersalna i charakteryzuje się ciekawym wzornictwem. Jej montaż jest bardzo prosty. Wykonana jest z materiału odpornego na uderzenia. Strumień światła lampy można ustawić w różnych kierunkach.

                 ustawienie strumienia światła lampy

Do jej dodatkowych zalet można również zaliczyć wbudowaną antenę, kompatybilność z zewnętrznymi centralami sterującymi, jak również możliwość zaprogramowana w trybie: lampy ostrzegawczej (lampa zapala się, kiedy automat bramy wykonuje manewr) lub światełka nocnego (włącza się, kiedy włącza się także automat i dzięki obecności wewnętrznego regulatora czasowego pozostaje zapalone przez zaprogramowany czas).
Lampa MoonLight dostępna jest w dwóch kolorach: pomarańczowym i przezroczystym.

Oceń artykuł
4,33 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz
Więcej na ten temat:

Opracowanie: Ewa Kulesza

Źródło: Nice

Polecamy Ci również

Zobacz także