Megabud wyróżniony

Firma Megabud została zwycięzcą konkursu Roto Frank Okucia Budowlane „Zostań przyjacielem rodziny”.

Za najlepszego sprzedawcę oferującego okna dopasowane do funkcji pomieszczeń została uznana firma Megabud z Rumi, która sprzedała najwięcej okien bez widocznych zawiasów, z Roto NT Designo.
Konkurs trwający od 1. czerwca do 31 grudnia ub. roku skierowany był do sprzedawców okien z okuciami Roto, a zadaniem uczestników była sprzedaż bezpiecznych okien do pokoju dziecka (wyposażonych w okucie Tilt First) oraz okien z ukrytymi zawiasami (z Roto NT Designo).

megabudMegabud może pochwalić się już 10-letnią historią, firma powstała w 2000 roku w Rumi. Jej właściciel jest managerem zarządzającym 13-osobową załogą i salonem sprzedaży okien ze 150 m ekspozycją. Wszystkie „jednostki okienne”, które od marca 2006 roku współdecydują o powodzeniu przedsięwzięcia, pochodzą od producenta Techniki Okiennej. Ale dobry produkt to nie wszystko, to solidny punkt wyjścia, skąd jeszcze długa droga do sukcesu.

Rozsądnego inwestora, który nie kieruje się tylko ceną, przekonuje przede wszystkim markowy produkt. Oprócz produktu istotna jest wysoka jakość obsługi, począwszy już od przedstawienia oferty, realizacji zamówienia, montażu, kończąc na obsłudze posprzedażowej.
Podczas sprzedaży załoga skupia się na profesjonalnym przedstawieniu produktu, jego cech i zalet. Głównym odbiorcą produktów i usług firmy jest klient indywidualny, budujący dom jednorodzinny. Okna z krytymi okuciami Designo są skierowane głównie do klientów, dla których ważna jest estetyka. Budując dom jednorodzinny, który często jest spełnieniem wieloletnich marzeń inwestora, zwraca on uwagę na najmniejsze szczegóły i detale, w tym także na brak widocznych zawiasów: czy to przy skrzydle okiennym, czy w drzwiach wewnętrznych. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się np. okna o podwyższonych właściwościach termoizolacyjnych.

Dla firmy Megbud rok 2010 będzie kontynuacją wcześniejszych działań, które opierały się na sprzedaży dobrych produktów, charakteryzujących się ponadprzeciętną funkcjonalnością i termoizolacyjnością. Odbiorców firma upatruje wśród klientów, dla których wybór dostawcy stolarki nie będzie wyborem jak najtańszego okna. W długofalowej perspektywie Megabud konsekwentnie stawiać będzie na jakość produktów i świadczonych usług.

Całej załodze firmy Megabud gratulujemy wygranej!

Oceń artykuł
4,33 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Roto Frank Okucia Budowlane

Polecamy Ci również

Zobacz także