Mistrzostwa Świata rozstrzygnięte

Zakończyły się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej rozgrywane w RPA. Firma aluplast rozstrzygnęła też Mistrzostwa Świata Branży Okiennej i wybrała najlepszych typerów.


Z myślą o wszystkich kibicach piłkarskich firma aluplast zorganizowała miesięczną zabawę polegającą na typowaniu wyników meczów rozgrywanych podczas Mistrzostw Świata w RPA. Zabawa miała wyłonić najlepszych typerów branży okiennej. Dla trójki zwycięzców przygotowano nagrody:

 • I Skok ze spadochronem w tandemie
 • II Kurs pilotażu z możliwością własnoręcznego sterowania samolotem podczas lotu
 • III Lot szybowcem z doświadczonym instruktorem

Poza trzema zwycięzcami firma postanowiła nagrodzić jeszcze 11 najlepiej typujących osób, które otrzymają upominki w postaci zestawu toreb podróżnych.

Jak wiadomo na piłce i jeszcze na kilku innych rzeczach znają się prawie wszyscy. Mistrzostwo świata również zdobył jeden z faworytów, a mimo to konkurs wcale nie był taki łatwy i losy zwycięstwa ważyły się do ostatniej chwili. Podczas tegorocznego mundialu łącznie zostały rozegrane 64 mecze, co pozwoliłoby typerom na uzyskanie maksymalnej liczby 192 punktów. Jak się okazało nie było to takie proste i zwycięzca zgromadził w sumie 61 punktów. Bardzo ciekawa i wyrównana rywalizacja rozgrywała się również na pozostałych miejscach. Poniżej prezentujemy listę 20 najlepszych typerów wraz ze zdobytą przez każdego z nich liczbą punktów:

Ranking typerów

 1. Łukasz K.            61 pkt.
 2. Cezary S.            58
 3. Krzysztof K.         54
 4. Marcin S.             52
 5. Iwona K.             52
 6. Przemysław W.     52
 7. Robert T.            51
 8. Jakub S.              51
 9. Piotr K.               51
 10. Jan G.                 51
 11. Agnieszka S.        51
 12. Dawid C.             50
 13. Paulina D.            50
 14. Artur K.              50
 15. Marcin U.            49
 16. Tomasz G.           48
 17. Krzysztof P.         48
 18. Wojtek W.          47
 19. Marcin O.            47
 20. Alfred O.             47

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w zabawie, a zwycięzcom gratulujemy!!! Mamy nadzieję, że była to dla Państwa miła odskocznia i dodatkowy zastrzyk emocji towarzyszący oglądaniu spotkań. Liczymy, że podniebne emocje trzech finalistów na długo zapadną im w pamięci. Teraz z niecierpliwością wyczekujemy EURO 2012…

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Aluplast

Polecamy Ci również

Zobacz także