Montaż okien – pakiet promocyjny illbruck

0
Montaż okien – pakiet promocyjny illbruck

Firma illbruck przygotowała specjalny pakiet promocyjny, zawierający wszystkie elementy niezbędne do wykonania prawidłowego, ciepłego montażu okien.

ciepły montaż okien - pakiet promocyjnyPakiet promocyjny obejmuje materiały do montażu okien w ramach popularnego systemu „illbruck i3”, który od lat jest stosowany przez profesjonalistów. Wielkość pakietu jest obliczona tak, aby za jego pomocą wykonać uszczelnienia złączy okiennych w typowym domu jednorodzinnym.

W skład zestawu wchodzi:

  • folia okienna ME 500 Duo,
  • klej SP 025, służący do jej zamocowania,
  • pianka FM 370 do izolacji termo-akustycznej złącza,
  • czyścik AA 290 do pianki.

Folia okienna ME 500 Duo, zawarta w pakiecie, pozwala na aktywne osuszanie złącza okiennego przez cały rok, niezależnie temperatury oraz warunków panujących na zewnątrz i wewnątrz domu. Nie dopuszcza do zawilgocenia warstwy izolacyjnej, czyli pianki FM 370, chroniąc tym samym przed rozwojem grzybów i pleśni, które powstają na skutek wykraplania się wilgoci w izolacji oraz strefach przyokiennych.
Folia okienna ME 500 Duo jest nazywana potocznie „folią inteligentną”, ponieważ reaguje odpowiednio do poziomu wilgotności – pory folii otwierają się, kiedy wilgotność wokół niej wyższa i zamykają, gdy wilgotność obniża się. Aktywna regulacja przepływu pary wodnej ma szczególne znaczenie w okresach, kiedy występują duże różnice temperatur między wnętrzem i zewnętrzem domu, czyli w okresie zimowym, ale też latem przy działającej klimatyzacji. Kierunek przepływu wilgoci przebiega zawsze od strony ciepłej do zimnej. Folia ME 500 Duo eliminuje konieczność zastosowania dwóch różnych folii (na zewnątrz i wewnątrz), co ułatwia prawidłowy i wygodny montaż okna oraz wyklucza ryzyko pomylenia folii podczas instalacji okien.
System „illbruck i3” zapewnia skuteczną ochronę przed stratami ciepła (co przekłada się na niższe koszty ogrzewania) i pozwala stworzyć zdrowy mikroklimat w pomieszczeniach.

Promocja trwa od 14 kwietnia do 16 maja 2014 r. (lub wcześniejszego wyczerpania zapasów)

Dostępność: Pakiety dostępne w autoryzowanych punktach sprzedaży firmy tremco illbruck. Szczegóły oferty promocyjnej u doradców techniczno-handlowych.

Uwagi: Pakiet nie obejmuje montażu okien. Liczba pakietów promocyjnych ograniczona!

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: tremco illbruck

Polecamy Ci również

Zobacz także