Nagrody VIP przyznane

Nagrody VIP przyznane - zdjęcie 1Uczestnicy,  którzy się zgłosili  oraz laureaci to jest elita – mówi Grzegorz Cendrowski, członek Kapituły przyznającej nagrody VIP. Można tylko żałować, że jest jeszcze kilku producentów, których warto byłoby mieć w programie, ale to przyjdzie z czasem, wraz z kolejnymi edycjami. Program VIP jest programem konsumenckim, w którym niezależna kapituła, zweryfikowała parametry podane przez producentów. Dzięki temu producenci mają się czym chwalić. Konsumenci lubią, kiedy ktoś im podpowiada, nie wybiera, tylko pozytywnie sugeruje.

Infookno.pl – organizator programu, ufundował dla firmy ADPOL, laureata największej liczby wyróżnień, 3-miesięczną promocję na swoich łamach. Dodatkowo wyróżnieni w najnowszej kategorii: „Okna optymalne” otrzymali specjalną nagrodę od Dolnośląskiej Agencji Energii i Środowiska ich produkty trafiły do bazy, z której korzysta około 8 tys. projektantów.

III edycja Programu „VIP Najlepsze Okna i Drzwi” zakończyła się sukcesem. Nagrodzono firmy, których produkty  wyróżniają się wyjątkowymi i sprawdzonymi parametrami technicznymi. Dzięki temu konsumenci mogą podjąć decyzję odnośnie zakupu stolarki budowlanej, w oparciu o niezależne i zweryfikowane kryteria.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

, ,

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Infookno.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także