Nagrody VIP przyznane

Nagrody VIP Najlepsze Okna i Drzwi 2010 przyznane! Gala będąca zwieńczeniem III edycji Programu odbyła się 30.06 w warszawskim hotelu Sheraton.

Nagrody VIP przyznane - zdjęcie 1 Wyróżnienia VIP przyznano firmom oferującym najlepsze produkty stolarki budowlanej w danych kategoriach.
Program „VIP – Najlepsze Okna i Drzwi” jest autorską inicjatywą portalu Infookno.pl  i powstał z myślą o Klientach indywidualnych, poszukujących dobrych okien i drzwi oraz o dobrych producentach.

W tym roku patronat merytoryczny nad Programem objęła Dolnośląska Agencja Energii i Środowiska – ekspert w zakresie energooszczędności. Patronami wspierającymi zostali renomowani dostawcy najwyższej jakości komponentów do stolarki otworowej: ROTO Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o., PST Polskie Szyby Termoizolacyjne Sp. z o.o. oraz firma Brevis. Patronat medialny objęły TVP Warszawa i miesięcznik „Ładny Dom”. W zakresie public relations Program VIP wspiera agencja Times Square Public Relations. 

Nagrody VIP przyznane - zdjęcie 2Nagrody VIP przyznane - zdjęcie 3

Zgłoszenia uczestników oceniła niezależna kapituła. Jak mówi jeden z jurorów, certyfikowany audytor europejski i Prezes Dolnośląskiej Agencji Energii i Środowiska – Jerzy Żurawski – Nie było łatwo wybrać, weryfikowaliśmy tych, których posiadają certyfikaty, odpowiednie dokumenty, czyli legitymują się tym, ze okna są przebadane i mają potwierdzone parametry.

Celem Programu jest aktywna promocja producentów stolarki budowlanej oraz ich produktów. Nagradzane są firmy szczególnie wyróżniające się na tle branży, wyznaczające standardy, produkujące zgodnie z obowiązującymi normami i oczekiwaniami Klientów. Okna, drzwi i bramy garażowe, nie tylko powinny być wytwarzane zgodnie z istniejącymi przepisami, ale przede wszystkim spełniać oczekiwania klientów w zakresie energooszczędności, dźwiękochronności, komfortu użytkowania czy trwałości.

Nagrody VIP przyznane - zdjęcie 4Organizatorzy cieszą się, że Program spotkał się z dużym zainteresowaniem, pojawiło się kilka nowych ciekawych kategorii, niezwykle pomocnych przy wyborze okien. Główne kategorie, w których przyznano nagrody dotyczą energooszczędności (Klasa Premium i Klasa Plus) i dźwiękochronności w podziale na różnego rodzaju okna, drzwi i bramy garażowe. Nowością III edycji Programu VIP Najlepsze Okna i Drzwi jest kategoria „Optymalne okna” drewniane i PVC, będąca próbą określenia optymalnego wyboru okien w kontekście ich parametrów termoizolacyjnych i ceny. 70-80% klientów przy wyborze kieruje się parametrami związanymi z energooszczędnością, dlatego też wyniki Programu „VIP Najlepsze Okna i Drzwi” są niezwykle pomocne przy podejmowaniu decyzji jaką stolarkę budowlaną kupić.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

, ,

Polecamy Ci również

Zobacz także