Najlepsze Okna i Drzwi

vip - najlepsze okna o drzwi logo

Przy tak dużym wyborze produktów i zalewie informacji, również w segmencie stolarki, konsumencki Program „VIP-Najlepsze Okna i Drzwi” wychodzi naprzeciw potrzebom rynku, oferując Klientom, architektom oraz developerom rzetelną i fachową informację o produktach.

Program „VIP-Najlepsze Okna i Drzwi” jest autorską inicjatywą portalu Infookno.pl i powstał z myślą o Klientach indywidualnych, poszukujących wyrobów najlepszej jakości. To program prospołeczny, podkreślający ideę dbania o środowisko oraz podniesienia komfortu życia, szczególnie w kontekście energooszczędności i bezpieczeństwa. Najlepsza stolarka otworowa to najlepsi producenci i dostawcy, którzy oferują to, co jest modne, estetyczne, funkcjonalne i wykonane z najwyższą starannością.

Fakro, Dako, MS więcej niż Okna, AdamS i Urzędowski przyłączyły się do programu, podejmując wspólne działania marketingowe i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Producenci godnie reprezentują polską stolarkę, zdobywają zaszczytne wyróżnienia w wielu konkursach i programach, również w naszym prestiżowym Programie "VIP - Najlepsze Okna i Drzwi" 2009.

vip najlepsze okna i drzwiChoć poszczególne firmy są dla siebie konkurencją, wspólnie prowadzą działania mające na celu zmianę postrzegania stolarki oraz uświadomienia wszystkim, że liczą się funkcjonalność, estetyka i jakość. Dotyczy to okien i drzwi firm, które korzystają ze swojego wieloletniego doświadczenia, produkując wyroby wysokiej jakości. Klienci lubią wybierać dostawców rekomendowanych, poleconych. Program „VIP- Najlepsze Okna i Drzwi” wskazuje najlepsze rozwiązania i producentów godnych zaufania.

W związku z kampanią „VIP-Najlepsze Okna i Drzwi”, rozpoczętą w telewizji, prasie i portalach branżowych, uruchomiono stronę internetową, na której można znaleźć kompleksowe informacje o wyróżnionych firmach – ofertę, aktualne promocje i ciekawe rozwiązania.

Oceń artykuł
4,50 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Infookno.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także