Nowa odsłona strony internetowej REHAU Polska

0
Nowa odsłona strony internetowej REHAU Polska

Firma Rehau działa na polskim rynku od 25 lat, oferując rozwiązania z zakresu techniki okiennej oraz instalacyjnej.

Rok 2019 to ważny czas dla całej firmy REHAU. Jest na polskim rynku od 25 lat i wspólnie z partnerami i pracownikami buduje silną pozycję na rynku. W tym roku wdraża rebranding całej marki – zdecydowane barwy, proste i czytelne formy to elementy identyfikacji wizualnej. Claim Engineering progress – Enhancing lives w jasny sposób tłumaczy, że wiedza i doświadczenia zdobywane na przestrzeni lat pozwalają tworzyć rozwiązania, które czynią nasze życie lepszym i wygodniejszym. REHAU usprawnia życie setek tysięcy ludzi każdego dnia.

W toku zmian przygotowano nową odsłonę strony internetowej www.rehau.pl. Maksymalnie usprawniono poruszanie się na stronie oraz zapewniono szybki dostęp do wyszukiwanych informacji.

Główna strona to prosta i skuteczna nawigacja, podział na grupy odbiorców oraz dostosowane do nich treści. Nowoczesny wygląd to nie tylko efekt rebrandingu, ale i sesji fotograficznych, które razem tworzą spójny przekaz.

Nowoczesne, energooszczędne i ciche okna? A może zastanawiasz się nad zastosowaniem ogrzewania podłogowego? Te i wiele innych rozwiązań z zakresu budownictwa jednorodzinnego znajdziesz na stronie www.rehau.pl

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

Źródło: Rehau

Polecamy Ci również

Zobacz także