Nowe standardy w oknach dachowych

Nowe standardy w oknach dachowych

spotkanie architektówFirma Fakro (nagrodzona w br. kamertonem innowacyjności) prowadzi serię spotkań skierowanych głównie do architektów i projektantów przedstawiając firmę, oraz swoje najnowsze produkty w zupełnie innej formie – prezentacji stereoskopowej (3D).

Po raz pierwszy w Polsce wykorzystano technikę projekcji trójwymiarowej do prezentacji produktów w branży budowlanej. Efektowna prezentacja produktów z możliwością różnych konfiguracji wzbogaca proste przeglądanie danych, oraz pozwala na elastyczne prowadzenie prezentacji na wirtualnych modelach. Technika 3D zastępuje płaskie, często abstrakcyjne rysunki interaktywnymi modelami przestrzennymi i po raz pierwszy umożliwia oglądającym szczegółowe poznanie zastosowanych w oknach dachowych FAKRO rozwiązań konstrukcyjnych i szczegółów technicznych.
Aplikacje oparte o wirtualną rzeczywistość, w której została wykonana prezentacja produktów FAKRO znajdują też zastosowanie w architekturze i budownictwie. Mogą stanowić istotne wsparcie dla architekta czy inwestora w przygotowywaniu koncepcji oraz sporządzaniu wariantów wykonania projektu, zapewniają szybszy zwrot nakładów inwestycyjnych i zwiększają skuteczność.
Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w prezentacji multimedialnej firmy FAKRO pt. „Nowe standardy w oknach dachowych”, w czasie której w innowacyjny sposób zostaną zaprezentowane nasze najnowsze produkty:

  • okno o podwyższonej osi obrotu z naświetlem dolnym FDH,
  • okno uchylno-obrotowe FPP preSelect,
  • oraz dwuskrzydłowe okno oddymiające FSJ.

Zapraszamy na pierwszą w branży budowlanej w Polsce prezentację w technice stereoskopowej (3D)

Termin najbliższego spotkania:

KRAKÓW, 09 czerwca,
rozpoczęcie 10:00
Hotel Qubus, ul. Nadwiślańska 6,
organizator: Virtus

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Fakro

Polecamy Ci również

Zobacz także