Nowoczesne drzwi wejściowe

nowoczesne drzwi wejścioweDrzwi wejściowe to wizytówka każdego domu, a jednocześnie jego ochrona. Dlatego powinny być estetyczne, ale także bezpieczne, funkcjonalne, ciepłe i ciche.

Drzwi wejściowe spełniają przede wszystkim funkcje użytkowe. Mają zapewniać mieszkańcom domu bezpieczeństwo, a także chronić ich przed chłodem, czy hałasem. Ale nie mniej ważny jest wygląd drzwi, zdradzający gusta domowników i idący w parze z ich podejściem do estetyki otoczenia. Nie bez znaczenia jest także komfort i przesądzające o nim wyposażenie dodatkowe drzwi.

O zapewnienie wszystkich tych cech zadbała firma OknoPlus, oferując drzwi wejściowe o eleganckim nowoczesnym wyglądzie i solidnej konstrukcji, w których zastosowano zaawansowane rozwiązania technologiczne.

Nowoczesne drzwi wejściowe OknoPlus dają użytkownikom możliwość wyboru kilku sposobów zamykania: tradycyjny klucz, który może być dodatkowo połączony z czytnikiem linii papilarnych, pilotem, kluczem RFID, a także klawiaturą i systemem Bluetooth.

drzwi wejściowe z zamkiem tradycyjnym i elektronicznymdrzwi wejściowe - nowoczesny design

Oprócz zamków elektronicznych zawsze, jako zapasowe zamknięcie, jest montowany zamek na tradycyjny klucz. To rozwiązanie ułatwia dostosowanie drzwi do potrzeb i preferencji domowników w każdym wieku. Ponadto zamki elektroniczne są zabezpieczone przed problemami wynikającymi z brakiem prądu – instalacja jest wyposażona w zasilacz podtrzymujący napięcie.
Nowoczesne drzwi wejściowe OknoPlus to niezwykle udane połączenie designu i technologii.

detal pochwytu
drzwi wejściowe - wykończenie
nowoczesne drzwi - detale
drzwi wejściowe Dakota
drzwi wejściowe Kalifornia
nowoczesne drzwi wejściowe Karolina
drzwi wejściowe Karolina
drzwi wejściowe w nowoczesnym stylu
Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

,

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: OknoPlus

Polecamy Ci również

Zobacz także