Nowoczesne drzwi zewnętrzne

Nowoczesne drzwi zewnętrzne

nowoczesne drzwi zewnętrzneNowoczesne drzwi zewnętrzne powinny się wyróżniać nie tylko nowoczesnym designem, ale i stanowić gwarancję bezpieczeństwa naszego domu, a także spełniać wymagania energooszczędności.

Parametry drzwi zewnętrznych

Wszystkie te cechy łączą drzwi wejściowe produkowane w austriackiej manufakturze Topic, a oferowane przez Internorm. Ich dodatkowym atutem jest wyraźny podział produktów na trzy kategorie cenowe – od drzwi standardowych, po luksusowe, oznaczone symbolami od T1 do T3. Drzwi poszczególnych klas różnią się efektywnością energetyczną, stopniem bezpieczeństwa, wymiarami i designem. Jednak bez względu na klasę, drzwi charakteryzują się wysokim bezpieczeństwem i efektywnością energetyczną. Na bezpieczeństwo wpływa m.in. supernowoczesny system „Fingerprint Topic Integra”, bazujący na czytnikach linii papilarnych. Drzwi są wyposażone we wzmocnioną wkładkę izolacyjną, która jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo i izolacyjność termiczną, potwierdzoną odpowiednimi certyfikatami. Dodatkowo, właściwą izolację zapewnia także specjalna podwójna uszczelka silikonowa, z poduszką powietrzną. Z kolei komfort użytkowania podnosi system „wireless key”, czyli bezprzewodowy klucz, który wykrywa zbliżających się domowników i automatycznie odryglowuje drzwi.

Wysoką jakość drzwi udaje się uzyskać dzięki całościowej koncepcji produkcji – wszystkie elementy są produkowane w firmowych fabrykach. Niebagatelne znaczenie mają także innowacyjne rozwiązania stosowane i opatentowane przez producenta drzwi.

Dowiedz się więcej o drzwiach i oknach Internorm – zamów bezpłatne
materiały informacyjne

Stylistyka drzwi zewnętrznych

Drzwi każdej klasy cenowej są dostępne w trzech liniach stylistycznych: Current, Classic i Crystal. Linia Current to propozycja dla miłośników minimalizmu i nowoczesności, linia Classic jest przeznaczona dla zwolenników klasycznych form, natomiast Crystal jest skierowana dla indywidualistów, ceniących odrobinę ekstrawagancji.

drzwi zewnętrze - linia Currentdrzwi zewnętrze - linia Crystaldrzwi zewnętrze - linia Classic

drzwi zewnętrzne z betonuInspiracją dla projektantów drzwi Topic jest piękno przyrody północnej Austrii. Inspiracją stają się zarówno wzory, kolory, faktury, jak i właściwa naturze logika i mądrość. Jednak te inspiracje są wykorzystane w sposób twórczy i są przenoszone na różnorodne materiały. Do produkcji drzwi stosowane jest drewno – dąb, modrzew, świerk i mahoń, a do wykończenia od wewnątrz jest także stosowany buk, olcha, klon kanadyjski i europejski. Drzwi są pokryte specjalną powłoką TOPIcore, która jest nierozpuszczalna, twarda , odporna na temperaturę, promieniowanie UV oraz w 100% wodoodporna. Jednak do produkcji drzwi stosowana jest również stal nierdzewna, szkło a nawet beton.
Drzwi betonowe, to szczególnie oryginalna propozycja oryginalnych drzwi. Są one odlewane w formach z betonu licowego. Formy są jednorazowe, co sprawia, że każde drzwi są niepowtarzalne. Powierzchnia drzwi betonowych jest wzmocniona włóknem szklanym, nie wymaga konserwacji i jest wyjątkowo odporna na warunki atmosferyczne.

 

Oceń artykuł
4,20 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: IFTM Internorm

Polecamy Ci również

Zobacz także