Nowości produktowe - okna i drzwi

Drzwi wewnętrzne
Model drzwi INVERNO świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach.

XXV Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA już za nami. Jak co roku wiele firm z branży budowlanej miało okazje zaprezentować swoje nowości produktowe.

Na imprezie pojawiła się także firma POL-SKONE, która zaprezentowała premierowe kolekcje drzwi wewnętrznych oraz okien na rok 2016. Na 300 metrowej ekspozycji pokazano ponad 80 modeli drzwi i okien.

- Nasi Kontrahenci odwiedzający targi budowlane w Poznaniu, jako pierwsi mogli zobaczyć najnowsze modele oraz kolory, które cechuje nowoczesne wzornictwo zgodne z obecnie panującymi trendami na rynku. Bardzo ucieszyły nas liczne, pozytywne opinie na temat nowości oraz najbliższych planów Spółki. Wszystkie zaprezentowane modele wejdą na stałe do naszego asortymentu. – mówi Sławomir Szulżyk, Dyrektor w firmie POL-SKONE Sp. z o.o.

drzwi wewnętrzne NOSTRE LUX
Model drzwi NOSTRE LUX do eleganckich wnętrz.

POL-SKONE zaprezentowało m.in.: drzwi wewnątrzlokalowe FORTIMO oraz FORTIMO LUX.  FORTIMO to nowoczesny design z prostym, geometrycznym szkleniem oraz interesującą kolorystyką powierzchni laminowanych.

drzwi wewnętrzne SONATA
Ciepłą kolorystykę naturalnych barw oraz aluminiowe listwy dekoracyjne.

Skrzydła FORTIMO charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem, prostym, geometrycznym szkleniem oraz bogatą kolorystyką powierzchni laminowanych. Pokryte są specjalną powłoką odporną na wycieranie i działanie środków chemicznych. Drzwi wykonane z wysokiej jakości produktów, w których można zastosować różne kompozycje przeszkleń. Skrzydła FORTIMO LUX to alternatywna wersja pokryta fornirami naturalnymi.

Drzwi SONATA to połączenie ciepłej kolorystki naturalnych barw oraz aluminiowe listwy dekoracyjne. Produkty dostępne są w różnej kolorystyce LAMISTONE CPL i SILKSTONE co umożliwia dopasowanie ich do każdego wnętrza.  Wprowadzono nowe dekory powierzchni LAMISTONE wiąz bielony, wiąz piaskowy oraz wiąz szary. Kupujący może wybrać poziomy lub pionowy układ słojenia.

drzwi wewnętrzne FORTIMO
Nowoczesne wzornictwo drzwi wewnętrznych sprawia, że sprawdzą się w niemal każdym wnętrzu.

Drzwi NOSTRE LUX posiadają przestronną listwę profilową, która w połączeniu z dostępnymi okleinami nadaje wnętrzu elegancji i szyku. Wśród 13 modeli, które różnią się wielkością, ilością i sposobem ułożenia szklenia, każdy znajdzie coś dla siebie i swojego domu czy mieszkania. Do tego modelu dostępna jest również idealnie pasująca ościeżnica NOSTRE. Wprowadzone zostały również 3 nowe wybarwienia fornirów naturalnych - dąb biały, dąb piaskowy oraz dąb szary.

Drzwi INVERNO to model pasujący do wnętrz nowoczesnych z elementami klasycznymi. Drzwi są odporne na wycieranie i działanie środków chemicznych i charakteryzują się wysoką trwałością. Dzięki przeszkleniom w drzwiach pomieszczenie jest dodatkowo doświetlone.

Na targach zostało także zaprezentowane okno przeciwpożarowe EC 90 EI 30. Produkt został stworzony na potrzeby rynku inwestycyjnego na stolarkę drewnianą spełniającą restrykcyjne wymogi przeciwpożarowe.

Cechy okna EC 90 EI 30:

  • wykonane z naturalnego drewna
  • bardzo dobre parametry techniczne
  • wysoka izolacyjność akustyczna
  • wysoka izolacyjność cieplna
  • wysoka jakość wykonania
  • trwałość stolarki

Produkt został nagrodzony Złotym Medalem MTP

 

 

 

Oceń artykuł
0,00 / 0 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: POL-SKONE

Polecamy Ci również

Zobacz także