Okiennice do okien dachowych

Okiennice do okien dachowych

Wykonywane na wymiar okiennice wewnętrzne są teraz również dostępne dla okien dachowych. To nowość na rynku osłon przeciwsłonecznych.

Drewniane okiennice (shuttersy) zapewniają nastrój, prywatność, przytulną atmosferę. Gwarantują też zabawę światłem, a przede wszystkim są funkcjonalne.

okiennice do okien dachowych

Okiennice dostosowane są do montażu w oknach dachowych dla powszechnie stosowanych marek, takich jak Fakro, Velux, oraz Rooflite.

okienniceokiennice w sypialni

Shuttersy wyposażone są w specjalną ramę okalającą przykręconą do ramy okna. Panele shuttersów są połączone z ramą zawiasami i można je otwierać. Do blokowania zamontowane są zamki zamykające na przycisk. Okna dachowe z zamontowanymi na nich shuttersami można bez problemu otwierać, a dzięki ruchomym lamelom możliwe są dodatkowo: regulacja natężenia światła oraz ustawienie kąta padania promieni słonecznych. Okiennice te są nie tylko nastrojowym elementem dekoracji wnętrz, ale również praktyczną, skuteczną osłoną przed promieniami słońca.

okiennice na poddaszu

Okiennice do okien dachowych mogą być wykonane z lamelami o szerokości 47, 63 i 89 mm. Są również dostępne z ukrytą listwą regulacyjną, zdalnym sterowaniem, w specjalnych kolorach i/lub piaskowane.

montaż okiennicregulacja ustawienia lamelek

Oceń artykuł
4,40 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Jasno

Polecamy Ci również

Zobacz także