Okna dachowe polecane przez fachowców

0
Okna dachowe polecane przez fachowców

okna Fakro - Polecane przez fachowcówOkna dachowe Fakro zostały nagrodzone tytułem „Polecane przez fachowców”.

 Jak wynika z ankiety, przeprowadzonej przez Centrum Analiz Branżowych, polscy montażyści stolarki poleciliby przyjacielowi okna dachowe Fakro. Ta rekomendacja została potwierdzona przyznaniem firmie Fakro przez Zrzeszenie Montażystów Stolarki tytułu „Polecane przez fachowców”.

- Ta nagroda jest dla naszej firmy szczególnie cenna - podkreśla Janusz Komurkiewicz Dyrektor Marketingu FAKRO Polska. - Wyróżnienie przyznali nam profesjonaliści, którzy na pytanie ankieterów jakie okno dachowe poleciłbyś  przyjacielowi, zdecydowanie wskazali na FAKRO. A to przecież fachowcy najlepiej potrafią zweryfikować jakość naszych produktów, ich trwałość i bezpieczeństwo. To przede wszystkim oni decydują o tym, jakie okno dachowe wybierze klient. To fachowcowi klienci ufają najbardziej. Jeśli profesjonalista określony produkt poleciłby swojemu przyjacielowi, to znaczy, że oferuje mu  najwyższą jakość.

Podczas Gali Stolarki Budowlanej, firma Fakro została nagrodzona również prestiżowym wyróżnieniem Lider Rynku Stolarki 2012. Nagroda została przyznana przez Centrum Analiz Branżowych, w uznaniu jakości produktu, wielkości produkcji, przychodów ze sprzedaży oraz poziomu rozpoznawalności marki.

 - Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia, bo stanowi ono potwierdzenie ugruntowanej pozycji FAKRO na polskim rynku budowlanym - mówi Janusz Komurkiewicz. - Nasze produkty cieszą się doskonałą opinią nie tylko wśród klientów indywidualnych, ale także partnerów biznesowych.

Firma Fakro została doceniona także przez dziennikarzy branżowych. Skuteczna polityka informacyjna, doskonała współpraca z mediami oraz profesjonalizm w działaniach promocyjnych to elementy, które sprawiły, że Fakro zostało wyróżnione w rankingu dziennikarskim za Profesjonalny PR w Branży Stolarki.

Lider Rynku Stolarki 2012Profesjonalny PR w Branży Stolarki

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Fakro

Polecamy Ci również

Zobacz także