Okna dachowe stworzone do łazienki

Okna dachowe stworzone do łazienki

Na poddaszu bardzo często mieści się główna łazienka, z której domownicy korzystają intensywnie. Jak ustrzec się przed uszkodzeniem okien spowodowanym nadmiarem wilgoci?

okno dachowe do łazienkiOkno Velux GGU, ze względu na swoją unikalną konstrukcję, jest szczególnie odporne na wilgoć. Rdzeń drewniany okna został pokryty wyjątkowo twardym i odpornym na wilgoć poliuretanem w kolorze białym, dlatego jest łatwe w utrzymaniu w czystości i nie wymaga konserwacji przez długie lata użytkowania.

Wyposażone jest w klapę wentylacyjną z filtrem, przez którą w ciągu godziny może dostać się do pomieszczenia nawet do   49 m³ powietrza. Wbudowany filtr powietrza zapobiega przedostawaniu się do pomieszczeń kurzu, piasku pyłków roślinnych czy owadów. Okno wyposażone jest w zawiasy obrotowe usytuowane w środku rozpiętości skrzydła umożliwiające ruch obrotowy skrzydła wokół osi znajdującej się w połowie jego wysokości. Okno można obrócić o 180° i zablokować w pozycji do mycia. W oknie można zastosować elektryczny system otwierania, czujnik deszczu automatycznie zamykający je w trakcie opadów i elektryczne akcesoria przeciwsłoneczne. System elektryczny można zainstalować w już zamontowanych oknach jednak korzystniej cenowo jest kupić okno GGU Integra - fabrycznie wyposażone w system elektryczny.

okno na poddaszeokno łazienkowe

Oceń artykuł
3,50 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Velux

Polecamy Ci również

Zobacz także