Okna do płaskich dachów

Okna do płaskich dachów

okno do płaskiego dachuOkna Velux przeznaczone do montażu w płaskich dachach pozwalają doświetlić pomieszczenia od góry światłem naturalnym, zapewniając dobrą izolacyjność cieplną i szczelność.

Okno do płaskich dachówstwarza nowe możliwości aranżacji przestrzeni pod płaskim dachem. Składa się z kopuły wykonanej z wysokiej jakości akrylu zabezpieczającej okno przed deszczem i śniegiem, połączonej ze skrzydłem okna. Główne elementy konstrukcyjne - skrzydło i ramę wykonano z twardego PCV. Dobre parametry izolacyjne uzyskano przez wypełnienie profilu ramy pianką polistyrenową. Okno wyposażono w szybę bezpieczną klejoną o wysokiej izolacyjności cieplnej. Konstrukcja charakteryzuje się współczynnikiem przenikania ciepła równym 0,72 W/(m²·K)*.

korytarz przed zamontowaniem okien dachowych korytarz z oknami

Okno wykonane z profilu w kolorze białym jest dostępne w 6 rozmiarach, w szerokości od 60 do 120 cm, w kilku wariantach:  wersja nieotwierana (VELUX CFP) lub wersja otwierana sterowana elektrycznie (VELUX CVP), z kopułą matową – gwarantującą prywatność lub przezroczystą.

Okna są przeznaczone do montażu na dachach o kącie nachylenia od 0 do 15° w nowych budynkach, a także podczas modernizacji.
Cena: od 1759 zł brutto

*Wartość U dla powierzchni całej konstrukcji, obliczenie według normy EN 1873.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Velux Polska

Polecamy Ci również

Zobacz także