Okna Home Pure – modny minimalizm

Okna Home Pure – modny minimalizm

Trend na historyzujące, bogate zdobienia architektury postmodernistycznej okazał się stosunkowo ulotny. Od dłuższego już czasu panuje moda na oszczędne w formie projekty, a hasło „mniej znaczy więcej” wydaje się dziś wyjątkowo aktualne.

okna Home Purenowoczesne okna Internorm

Dobrym przykładem stylistyki Home Pure jest model HF200 Varion firmy Internorm. Zlicowanej linii tego zestawu nie zakłócają żadne zbędne dodatki. Drewniano-aluminiowe okno łączy w sobie piękno prostej formy z funkcjonalnością – dobrym przykładem są tutaj całkowicie ukryte okucia, które nie tylko podkreślają wygląd, ale też wybitnie ułatwiają utrzymanie okna w czystości. Jak przystało na nowoczesne okno, HF200 może poszczycić się bardzo wysokim poziomem izolacyjności cieplnej Uw do 0,70W/m²K.

Dowiedz się więcej o oknach i drzwiach Internorm – zamów bezpłatne
materiały informacyjne.

Ponadto, zastosowanie specjalnego oszklenia SOLAR pozwala mu czerpać dodatkową energię ze słońca, dzięki czemu w domu jest bardziej słonecznie i cieplej. Izolacyjność akustyczna na poziomie 42dB pozwala też na zastosowanie okna jako wyjątkowo skutecznej przegrody oddzielającej od hałasu.

okno drewniano-aluminiowe HF200   profil okna HF200

HF200 to produkt kompletny – designerski, minimalistyczny wygląd i doskonałe parametry izolacyjne nie przeszkadzają mu w osiąganiu najwyższych standardów bezpieczeństwa (opcjonalnie dostępny jest nawet w najwyższej klasie odporności na włamanie – WK2).
Jeśli czujecie, że minimalizm to styl dla was okna z serii Home Pure niewątpliwie okażą się strzałem w dziesiątkę.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: IFTM Internorm

Polecamy Ci również

Zobacz także