Okna MSline+ - trzykrotnie doskonalsze

Okna MSline+ - trzykrotnie doskonalsze

Wykorzystując ponad dwie dekady doświadczeń w produkcji stolarki okiennej, firma MS więcej niż OKNA wprowadziła właśnie na rynek najbardziej uniwersalny produkt w swojej ofercie. Okna MSline+ są doskonałą propozycją, skierowaną do osób poszukujących ciepłej, trwałej i bezpiecznej stolarki, dostosowanej do wymagań nowoczesnego budownictwa, a jednocześnie oferowanej w przyjaznych cenach.*

nowoczesne okna MSline+

W ostatnich latach obserwuje się niesamowity wzrost zainteresowania najnowszymi osiągnięciami związanymi z energooszczędnością. Jest to rezultat wzrostu świadomości inwestorów oraz przysłowiowego „zaciskania pasa” podczas użytkowania budynków. Konsumenci coraz częściej poszukują technologii, które zapewnią im zdrowie i komfort, a jednocześnie pozwolą na znaczne oszczędności w domowym budżecie. Jednym z najłatwiejszych rozwiązań, pozwalających w ekonomiczny sposób zredukować wydatki związane z ogrzewaniem, jest montaż energooszczędnych okien MSline+.

okna energooszczędne MSline+

MSline+ to uniwersalne okna zbudowane z 6-komorowych profili Salamander o szerokości 82 mm. Najnowsze produkty firmy MS więcej niż OKNA nie tylko spełniają wszystkie aktualnie obowiązujące wymagania energetyczne, ale również te, które zaczną obowiązywać dopiero w 2021 roku. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że są jednocześnie doskonalsze od produktów konkurencji w tym samym segmencie cenowym przynajmniej z trzech powodów:

  • okna MSline+ zostały standardowo wyposażone w pakiet komfortowych okuć obwiedniowych MACO, pakiet bezpieczeństwa z trzema ryglami antywłamaniowymi oraz klamkę METZ z mechanizmem Secustic, stanowiącym solidne zabezpieczenie przed nieproszonymi gośćmi z zewnątrz.
  • nowoczesne okna MSline+, w odróżnieniu do konkurencyjnych rozwiązań, dają możliwość wyboru ramy i słupka wyposażonych w środkową, trzecią uszczelkę (MD). Dodatkowa uszczelka znakomicie podwyższa parametry izolacyjności akustycznej i termicznej oraz zapewnia lepszą szczelność.
  • stolarka MSline+, dzięki  zastosowaniu wspomnianej wcześniej środkowej uszczelki oraz potrójnej szyby SUPERtermo 0,5 W/m²K, pozwala na uzyskanie dla okna referencyjnego (wym. 1230x1480 mm) współczynnika przenikania ciepła o wartości Uw=0,73 W/m²K. Osiągnięcie tak znakomitych wyników przenikalności cieplnej w tym segmencie cenowym jest czymś wyjątkowym. Zastosowane w szybie SUPERtermo 0,5 W/m²K najnowszej generacji powłoki termiczne ClimaGuard Premium2, sprawiają, że do wnętrza przedostaje się więcej światła oraz ciepła słonecznego w zimie. Powłoki niskoemisyjne, stosowane w produktach MS więcej niż OKNA,  pozwalają na osiągnięcie parametrów przenikania energii słonecznej na poziomie g=53%, podczas gdy najpopularniejsze produkty konkurencyjne cechuje współczynnik g na poziomie ok. 49%. 

eleganckie okna MSline+W bogatej ofercie wyposażenia opcjonalnego okien MSline+ z szybami SUPERtermo 0,5 W/m²K znajdziemy między innymi ciepłą kolorową ramkę międzyszybową CHROMATECH ultra, która doprowadza i tak już wyśrubowane parametry techniczne okna do poziomu, który do tej pory był zarezerwowany wyłącznie dla okien pasywnych.

Bogata paleta 40 kolorów oraz długa lista możliwych opcji dostępnych w uniwersalnych oknach MSline+ pozwalają w jak najszerszym zakresie dopasować je do indywidualnych oczekiwań inwestora, zachowując równowagę pomiędzy parametrami użytkowymi, a ceną. Dlatego konsumenci, dla których najwyższe parametry cieplne nie są najważniejsze, znajdą wśród okien MSline+ wersję z dwoma uszczelkami (AD) oraz z pakietem dwuszybowym 1,1 W/m²K, które również spełniają obecne wymagania ochrony cieplnej. 

Warto też wspomnieć, że najnowszy produkt MS więcej niż OKNA został nagrodzony w konkursie TOPTEN Okna 2015, premiującym najlepszą pod względem energooszczędności i opłacalności (stosunku parametrów do ceny) stolarkę na polskim rynku. Oprócz okien MSline+ z trzema uszczelkami, nagrodami uhonorowane zostały również dwa inne produkty MS więcej niż OKNA: okna MS evolution [pasywne] oraz okna drewniane NIV 92 FA.

* artykuł sponsorowany

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: MS więcej niż okna

Polecamy Ci również

Zobacz także