Okna PVC w kolorze Bianco

Okna PVC w kolorze Bianco

Fot. OknoPlusOkna w kolorze Bianco łączą w sobie wygląd naturalnego drewna z zaletami wysokiej klasy okien PVC.

Biel bieli nierówna…
W zależności od rodzaju i intensywności oświetlenia biel może wydawać się nam ciepła i żółtawa lub bardziej chłodna, śnieżnobiała z niebieskawym odcieniem. Jako kolor może podkreślać styl pomieszczenia. Biel symbolizuje czystość, harmonię, dzięki czemu postrzegana jest jako barwa elegancka. Jest ona również kolorem ponadczasowym i zawsze modnym, zatem doskonale sprawdza się w aranżacji zarówno wnętrz nowoczesnych, jak i tych utrzymanych w klasycznym stylu – tak jak okna w nowym kolorze Bianco firmy OknoPlus.

Białe okna
Okna ze strukturą drewna w kolorze Bianco to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie elegancję, prostotę, naturę i przywiązanie do tradycji. Ramy okienne stylizowane na drewniane w kolorze białym sprawdzą się zarówno w nowo wybudowanych domach o klasycznej bryle, jak i w poddawanych renowacji budynkom. Chcąc odrestaurować starą kamienicę lub przeprowadzić remont w zabytkowym budynku, nierzadko trzeba skonfrontować nasze plany z wytycznymi konserwatora zabytków. Może się okazać, że ze względu na znaczenie architektoniczne budynku, okna muszą spełniać pewne standardy co do koloru lub faktury ram okiennych. W takim przypadku doskonale sprawdzą się okna w kolorze Bianco firmy OknoPlus, łączące w sobie zalety wysokiej jakości okien PVCc z klasycznym wyglądem okien drewnianych. Okna nie wymagają tak skomplikowanych zabiegów konserwacyjnych, jak prawdziwe drewno, są łatwiejsze w utrzymaniu i czyszczeniu. 

okno okno

Dwie strony okna
Okna w kolorze Bianco, łącząc w sobie klasykę i elegancję podkreślą kolor elewacji, jednak może się zdarzyć, że białe ramy nie będą pasowały do stylistyki naszych wnętrz lub elewacji. Rozwiązaniem jest możliwość wyboru okna dwukolorowego – gdzie kolor Bianco może występować od strony zewnętrznej lub wewnętrznej. W standardowej ofercie firma OknoPlus proponuje zestawienie nowego koloru Bianco z barwą Vermont, Cheyenne lub Tiama. Na specjalne zamówienie istnieje również możliwość zestawienia Bianco z dowolnym odcieniem spośród pozostałych barw dostępnych w ofercie OknoPlus, np. Złotego Dębu, Orzecha, Montany czy Meranti. Dzięki temu zyskujemy nieograniczone możliwości aranżacyjne, a także pewność, że dobierzemy barwę stolarki okiennej zarówno do stylistyki wnętrza, jak i elewacji budynku.

Okno w kolorze Bianco/ Cheyenne – 1500 x 1500 mm RU+R, okucie ActivPilot, po 2 zaczepy przeciwwyważeniowe w kwaterach, stopniowanie uchyłu, szyba 1,0 , ciepłe ramki Swiss Spacer, cena netto 1100 zł + Vat.

Oceń artykuł
3,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: OknoPlus

Polecamy Ci również

Zobacz także