Okno dachowe RotoQ… ku marzeniom

Okno dachowe RotoQ… ku marzeniom

Innowacyjne drewniane okno obrotowe marki Roto to nowość, ułatwiająca spełnienie marzeń inwestorów o idealnym domu.*

 okna dachowe RotoQ

Okna obrotowe RotoQ wyróżniają się estetycznym, dopracowanym designem oraz efektywnym działaniem. Ich zaletą jest także łatwy montaż – „na klik”. Okna niemieckiej marki harmonijnie komponują się z połacią dachu, tworząc z nią estetyczną całość.
Wygodę użytkowania zapewniają zastosowane w oknie rozwiązania, takie jak wygodna, ergonomiczna klamka, umieszczona w górnej części okna, zapewniająca komfortową obsługę okna, czy możliwość ustawienia okna w pozycji ułatwiającej mycie. Ponadto okna RotoQ sa standardowo wyposażone w blok termoizolacyjny, zapobiegający stratom ciepła. Dzięki temu w pomieszczeniach na poddaszu łatwiej uzyskać komfortową temperaturę, zużywając przy tym mniej energii na ich ogrzanie – a co za tym idzie – płacąc mniej za ogrzewanie.

okno obrotowe RotoQ

Okna RotoQ są dostępne w 28 rozmiarach i różnych rodzajach szklenia. Do wyboru są m.in. pakiety szybowe z szybą hartowaną odporną na gradobicie, dźwiękoszczelne, czy też z powłoką antyroszeniową. Wysoką jakość produktów potwierdza aż 15 letnia gwarancja materiałowa na pęknięcie okuć i ram oraz szyb zewnętrznych ze szkła hartowanego na skutek gradobicia.
Dodatkowo do okien Roto opracowano szeroką gamę dodatków wewnętrznych i zewnętrznych, nawiązujących do najnowszych trendów wzorniczych.

nowoczesne okna dachowe RotoQ
doświetlenie poddasza - okna dachowe RotoQ
okna dachowe z żaluzjami
ciepłe okna dachowe

Więcej informacji: www.roto.pl  

* artykuł sponsorowany

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Roto

Polecamy Ci również

Zobacz także