Okno dwukomorowe

Roto Frank Okna Dachowe oferuje różne możliwości, by wnieść więcej światła na poddasze. Dzięki montażowi dwóch okien dachowych obok siebie optycznie powiększeniu ulega powierzchnia przeszklenia. Jest to możliwe dzięki konstrukcji Stoß-an-Stoß, co oznacza, że zintegrowany blok termoizolacyjny jednego okna styka się z blokiem termoizolacyjnym drugiego okna.

podwójne okno dachoweDzięki zabudowie szeregowej, gdzie odstęp wynosi maksymalnie 2,8 cm, rozwiązanie to jest bardzo elastyczne. Okna mogą być połączone według indywidualnego życzenia. Wygodna technika uchylno-obrotowa z osią obrotu położoną u góry gwarantuje wygodny dostęp do okna i nieograniczony widok. Od wewnątrz znajduje się maskownica PVC, łatwa w utrzymaniu w czystości.

Istnieje wiele możliwości doboru akcesoriów zewnętrznych do okien w zabudowie szeregowej. W odróżnieniu do innych, dostępnych na rynku rozwiązań są one montowane na oknach a nie obok. Ta cecha konstrukcyjna umożliwia, mimo małego odstępu między obydwoma oknami zastosować rolety zewnętrzne i markizy zewnętrzne. Również jeśli chodzi o szklenie Roto myśli o zaspokojeniu różnorodnych wymagań klientów: można wybierać między szybą bezpieczną i z izolacją cieplną Alpinie Start, samoczyszczącą Aquaclear i dźwiękoszczelną.

Zintegrowany blok termoizolacyjny, który otacza okna jak kołnierz aż po ościeżnicę, zapewnia seryjną izolację i redukcję kosztów ogrzewania w zimie.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Roto

Polecamy Ci również

Zobacz także