Okucie do okien activPilot Comfort

Okucie do okien activPilot Comfort

Okucie do okien Winkhaus activPilot Comfort umożliwia komfortową wentylację pomieszczeń bez nadmiernych strat ciepła, bez względu na pogodę.

Innowacyjne okucie do okien Winkhaus activPilot Comfort jest wyposażone w system wietrzenia szczelinowego. Pozwala na odsunięcie skrzydła okna od ramy na odległość 6 mm. To rozwiązanie pozwala na efektywną wentylację pomieszczeń bez strat ciepła, jakie powstają przy uchylaniu okna. W odpowiednio wentylowanych pomieszczeniach nie gromadzi się wilgoć, a co za tym idzie – nie rozwijają się grzyby i pleśnie, szkodliwe dla zdrowia i niszczące ściany.

okno z okuciem Winkhaus activPilot Comfort

Konstrukcja zaczepów ramowych została zaprojektowana w ten sposób, że okucie zachowuje podwyższoną odporność na włamanie nawet kiedy jest rozszczelnione. Dodatkowo, pionowe ustawienie klamki podczas wietrzenia utrudnia potencjalnym włamywaczom rozpoznanie, że okno nie jest w pełni zaryglowane.
Skrzydło okienne, dzięki stabilnej pozycji jest odporne na przeciągi i nie uderza o ramę. Natomiast niewielka szerokość szczeliny sprawia, że podczas wietrzenia pomieszczenia w czasie deszczu, woda opadowa nie dostaje się do wnętrza.
Okucia Winkhaus activPilot Comfort są montowane w Dakonomicznych oknach PVC serii DPT-90, DPTS-90, DPE-70, DPE-70+ i DPP-70 przez doświadczonych specjalistów Fabryki Okien DAKO.

działanie okucia Winkhaus activPilot
Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Fabryka Okien DAKO

Polecamy Ci również

Zobacz także