Panoramiczne okno dachowe

Panoramiczne okno dachowe

panoramiczne okno dachoweRoto Azuro to rozwiązanie w rozmiarze XXL - panoramiczne okno dachowe o wymiarach 2,60 x 1,70 m. Od teraz pomieszczenia na poddaszu zyskują nowe możliwości aranżacji.

W dowolnym momencie można je przeobrazić na atelier, słoneczny taras lub ogród zimowy. Dzięki opatentowanej technice otwierania opartej na systemie „nakładkowym” prowadnic, skrzydła przesuwają się bezszelestnie na boki uwalniając całą powierzchnię okna i znikając z pola widzenia. Chowają się one w panelu umieszczonym na zewnątrz, który opcjonalnie może pełnić funkcję baterii słonecznej zasilającej napęd okna. Okno sterowane jest zdalnie – przełącznikiem ściennym lub pilotem.

Panoramiczne okno dachowe Roto zostało seryjnie wyposażone w najlepszy z możliwych pakiet szybowy - bezpieczne szkło termoizolacyjne z dodatkową izolacją akustyczną. Podwójnie klejone szkło hartowane z folią wzmacniającą to 100% gwarancja bezpieczeństwa. Doskonałe parametry techniczne Ug = 1,1 W/(m²·K) redukują latem przegrzewanie pomieszczeń a zimą straty ciepła
od wewnątrz.okno dachowe
Przestrzeń międzyszybową wypełnia przyjazny dla środowiska argon. Wysoko wydajna izolacja dźwiękowa bazuje na nowego rodzaju zespolonym szkle ochronnym ze zintegrowaną, izolującą dźwięk folią, podnoszącą parametry izolacji akustycznej do klasy IV (minimum 40 dB). Oprócz jej znacznie lepszego, działania dźwiękochłonnego, szyba ta dysponuje w porównaniu do zwyczajnych rozwiązań dodatkowym plusem: jest mianowicie znacznie lżejsza. Rama i skrzydła okna wykonane są z drewna polakierowanego na biało wodoodpornym lakierem, który stanowi skuteczną ochronę przed wilgocią i ułatwia utrzymanie czystości. Roto Azuro seryjnie wyposażone jest od zewnątrz w oblachowanie aluminiowe w kolorze szaro-brązowym (RAL 8019). Opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia wersji z tytano-cynku (TZ) lub miedzi (CU).

Poprzez naciśnięcie przycisku elementy okna przesuwają się na bok.

okno panoramiczne

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Roto

Polecamy Ci również

Zobacz także