Poddasze pełne światła

Poddasze pełne światła

Promienie słońca wpadające przez okna dachowe zmieniają poddasze w piękne i przestronne wnętrze. Stosując oryginalne akcesoria wewnętrzne, możemy wykorzystać moc słońca, aby pomalować poddasze naturalnym światłem.

okna na poddaszu

Akcesoria dekorują wnętrze oraz sterują ilością i intensywnością wpadającego światła. Każde pomieszczenie na poddaszu z dodatkami wewnętrznymi uzyskuje oryginalny styl i niepowtarzalny klimat.

Otocz się pięknem

Najczęstszym powodem, dla którego decydujemy się na zastosowanie akcesoriów wewnętrznych do okien jest dekoracja pomieszczenia. Warto przyjrzeć się ofercie firmy FAKRO, z której można wybrać materiały do każdego wnętrza.

Najczęstszym powodem, dla którego decydujemy się na zastosowanie akcesoriów wewnętrznych do okien jest dekoracja pomieszczenia. Warto przyjrzeć się ofercie firmy FAKRO, z której można wybrać materiały do każdego wnętrza.

Baw się światłem

Przebywając na poddaszu, możemy cieszyć się dużą ilością światła. Dzięki akcesoriom do okien możemy uzyskać różne efekty świetlne, od delikatnego rozproszenia i malowniczej gry światła aż do niemal zupełnej ciemności. Zaciemnienie uzyskamy, stosując roletę wewnętrzną ARF, co jest niezwykle ważne w sypialniach oraz pokojach dziecięcych. Jeśli w pomieszczeniu nie potrzebujemy zaciemnienia, wystarczy zastosować roletę ARS lub ARP, które nie tylko chronią przed mocnym światłem słonecznym, ale także dekorują pomieszczenie. Żaluzja AJP oprócz dekoracji umożliwia także sterowanie kierunkiem napływu promieni słonecznych. Zasłona plisowana APS zapewnia rozproszenie światła i miękkość kolorów, nadając wnętrzu elegancki wystrój. Dodatki wewnętrzne zapewniają różnorodną grę światła, tworząc oryginalne wnętrze, którego charakter zależy tylko od nas.

rolety na okna dachoweroleta dekoracyjna

Stwórz własny świat
Akcesoria do okien dachowych sprawią, że mieszkanie na poddaszu stanie się twoim własnym światem. Chronią przed niepożądanym zaglądaniem z zewnątrz oraz zapewniają poczucie prywatności. Dokładne dopasowanie akcesoriów do okien dachowych FAKRO zapewnia ich szybki i łatwy montaż. Dodatki montowane są od strony pomieszczenia, bez potrzeby wychodzenia na dach. Akcesoria ograniczają przenikanie promieniowania UV do wnętrza. Pomagają chronić przedmioty i materiały znajdujące się w pomieszczeniu przed wyblaknięciem czy zżółknięciem. Optymalny zestaw akcesoriów do okna dachowego tworzą markiza zewnętrzna i dodatek wewnętrzny, ponieważ chronią przed ciepłem, światłem i dodatkowo dekorują wnętrze.

żaluzjażaluzja na okno dachowe

 

Ta aplikacja pozwoli dobrać właściwe doświetlenie pomieszczeń światłem dziennym.

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Fakro

Polecamy Ci również

Zobacz także