Pracodawca Roku w Budownictwie

Pracodawca Roku 2008 w BudownictwieXII Edycja Konkursu "Pracodawca Roku 2008 w Budownictwie”rozpoczęta.

Konkurs „Pracodawca Roku 2008 w Budownictwie” organizuje Polski Związek Pracodawców Budownictwa.

Cel, który przyświeca Organizatorom

Wyłonienie i promowanie takich pracodawców w budownictwie, którzy zarządzając firmą profesjonalnie i rzetelnie reprezentują poziom nieprzeciętny, godny naśladowania.

I Ty możesz wziąć udział w rywalizacji

Zgodnie z obowiązującym regulaminem, formuła Konkursu jest otwarta, tzn. do Konkursu zapraszeni są wszyscy przedsiębiorcy działający na terenie Polski w szeroko pojętej branży budowlanej, niezależnie od charakteru własności firmy, jej wielkości i liczby zatrudnionych pracowników oraz przynależności do Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa.

Zgłoszenie kandydata na najlepszego pracodawcę 2008 roku w branży budowlanej

Kandydatów do Konkursu zgłaszać mogą podmioty gospodarcze, organizacje pozarządowe, związki zawodowe, a także instytucje państwowe i samorządowe oraz osoby prywatne, cieszące się autorytetem w środowisku budowlanym. Przyjmowane są również zgłoszenia od pracodawców uznających, że ich osobiste osiągnięcia uprawniają do udziału w Konkursie.

Kto ocenia i wybiera najlepszego

Dokonania pretendentów do tytułu "Pracodawcy Roku 2008 w Budownictwie" ocenia Kapituła Konkursu wg jednolitych kryteriów zapisanych w Regulaminie.

Tytuł i statuetka

Tytuł "Pracodawca Roku w Budownictwie" i statuetka przyznawane są w dwóch kategoriach: w grupie firm dużych zatrudniających ponad 250 pracowników oraz w grupie firm małych i średnich zatrudniających do 250 pracowników.
Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi na uroczystej gali w Dniu Święta Budowlanych.
Zgłoszenia kandydatów przyjmowane będą do 15 lipca 2009 r.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Polski Związek Pracodawców Budownictwa

Polecamy Ci również

Zobacz także