Produkcja okien wysokiej jakości

Produkcja okien wysokiej jakości

Większość okien jest składana z elementów pozyskanych od kilku dostawców. Wygląda to w ten sposób, że profil okna nabywany jest od jednego podmiotu, szyba od kolejnego, okucia u jeszcze innego, itd.

I tak powstaje końcowy produkt, za którego jakość  w zasadzie powinni odpowiadać wszyscy dostawcy. Należy również dodać, że bardzo często do defektów różnych elementów składowych dochodzi na etapie transportu wspomnianych komponentów do głównego odbiorcy.

okna najwyższej jakościDlatego aby okno mogło być produktem najwyższej jakości, powinno składać się z elementów wytworzonych przez jednego producenta. Tylko w takim przypadku mamy całkowitą kontrolę nad każdym elementem wykorzystanym do jego produkcji.

Taką zasadą kieruję się Internorm. Firma stworzyła „całościową koncepcję systemów okiennych”. Oznacza ona, że całość procesu produkcyjnego, kontrola już od fazy badań i rozwoju, przez proces wytwarzania profili, produkcja szyb zespolonych oraz technik wykańczania produktów, aż po dystrybucję i logistykę, jest zorganizowana przez Internorm.

Dzięki tej koncepcji nasze okna są unikatowe pod względem technologicznym, jakościowym oraz ich izolacyjności cieplnej, co przekłada się na coraz większy popyt na nasze produkty. Co roku prezentujemy innowacyjne rozwiązania, w tym np.: zaprezentowaliśmy nowe okno, w którym zastosowano najnowszy system okuć u nikogo dotąd niespotykany. Polega on na całkowitym ukryciu elementów okuć w ościeżnicy. Okno dzięki temu rozwiązaniu, już w wersji standardowej, osiąga klasę odporności na włamanie RC2. Jest to pierwsza faktyczna rewolucja w branży okiennej od chwili wprowadzenia okien rozwierno-uchylnych, czyli od przeszło 40 lat temu! – mówi Dariusz Olszewski, specjalista ds. sprzedaży w firmie Internorm.

dom z oknami Internormokna Internorm

Dzięki takiemu schematowi produkcyjnemu klient ma gwarancję, że jakość poszczególnych podzespołów okien i drzwi jest na takim samym poziomie.  

–  10 letnia gwarancja, którą udzielamy swoim klientom na nasze produkty stanowi wyraz naszej pewności, co do ich jakości. Całościowa koncepcja produkcji jeszcze bardziej umocniła Nas jako lidera na rynku okiennym. Wszystkie Nasze nowe pomysły i rozwiązania tworzone są z myślą o klientach – dodaje Dariusz Olszewski.

nowoczesne oknaokna i drzwi Internorm

Oceń artykuł
2,29 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Ewa Kalicka

Źródło: IFTM Internorm

Polecamy Ci również

Zobacz także