Profile okienne

Firma Wacławek - producent okien i drzwi z PVC - wprowadziła na rynek system profili okiennych Geneo® z tworzywa rau-fipro®. W konstrukcji okien zastosowano nowoczesne rozwiązania. Odpowiednia izolacja termiczna i akustyczna zapewniają komfort mieszkania i użytkowania.

Profile okienne - zdjęcie 1

Widoczna w ostatnich latach tendencja wzrastania kosztów ogrzewania wnętrz, powoduje, że producenci szukają nowych, skuteczniejszych technologii. Ważna jest dobra izolacja cieplna ścian, dachu, okien, drzwi oraz fundamentów. Dlatego należy wybrać okna o odpowiednich właściwościach – dzięki temu we wnętrzu będzie ciepło i komfortowo. Specjaliści z Rehau opracowali w zakresie techniki okiennej nowy system Geneo® z bardzo mocnego tworzywa rau-fipro®.

Duże znaczenie w profilach okiennych ma wysokość współczynnika U odpowiadającego za właściwości termoizolacyjne. Im niższy jest współczynnik przenikania ciepła, tym lepsze są parametry izolacyjne. Okna Geneo o niskim współczynniku U wyróżniają się właściwościami termoizolacyjnymi, przez co można skuteczniej wykorzystać naturalne światło słoneczne i ogrzać mieszkanie. Profile izolują także od hałasu z zewnątrz i zabezpieczają przed włamaniami. Dzięki temu wyciszymy wnętrze i obniżymy koszty utrzymania domu.

System specjalnych wzmocnień i skład tworzywa rau-fipro® zawierającego włókna szklane usztywnia i wzmacnia profile okienne, jak również zapewnia odpowiedni montaż gotowych elementów.
Tworzywo jest łatwe w pielęgnacji i odporne na działanie warunków atmosferycznych. Materiał rau-fipro jest dostępny w szerokiej gamie kolorów.

Oceń artykuł
4,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Wacławek

Polecamy Ci również

Zobacz także