Promocja na okna

0
Promocja na okna

Okna drewniane z linii Style 68 firmy Sokółka Okna i Drzwi zostały laureatem w konkursie „VIP - Najlepsze Okna i Drzwi” w kategorii okna optymalne. Oznacza to, że jury uznało je za produkt o najlepszych parametrach technicznych w atrakcyjnej cenie. W związku z tym firma przygotowała ofertę specjalną.

okna drewnianeł

Okna drewniane Style 68 w 25 standardowych kształtach i rozmiarach, w dwóch wersjach kolorystycznych - w kolorze białym kryjącym oraz transparentnym teak - są od 1 sierpnia dostępne z lepszym wyposażeniem oraz w promocyjnej cenie. W standardzie firma wyposaża je w pakiet szybowy o współczynniku przenikania ciepła Ug=1, W/m²K, ciepłą ramkę THERMIX oraz blokadę błędnego położenia klamki. Dodatkowo, zamówienia na promocyjne okna będą realizowane w dużo krótszym terminie.
Okna drewniane są energooszczędne - w przypadku okien sosnowych z tej linii współczynnik przenikania ciepła dla całego okna wynosi Uw=1,31 W/m²K. Produkt ten zapewnia też wysoki poziom izolacji akustycznej. W zależności od zastosowanego pakietu szybowego współczynnik izolacyjności akustycznej Rw waha się od 32 do 40 dB.

profil okiennyWzbogacony standard wyposażenia

Od 1 sierpnia okna wyposażone są w standardzie
w blokadę błędnego położenia klamki i ciepłą ramkę THERMIX. Blokada to kolejne udogodnienie, podnoszące stabilność i wypływające na bezpieczeństwo użytkowania produktów. Dzięki jej zastosowaniu, obrót klamki możliwy jest wyłącznie po poprawnym dociśnięciu skrzydła do ościeżnicy.
Ciepła ramka z kolei znacznie poprawia izolację termiczną. Jej zastosowanie ogranicza straty ciepła, dodatkowo podnosząc energooszczędne właściwości okien. Rozwiązanie to ogranicza także zjawisko kondensacji pary wodnej - niwelując występowanie roszenia się szyb.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Sokółka Okna i Drzwi S.A.

Polecamy Ci również

Zobacz także