Roleta ARZ Z-Wave

Roleta ARZ Z-Wave

statuetkaRoleta ARZ to kolejny produkt firmy FAKRO, który jest obsługiwany przez system Z-Wave. Jest to bezprzewodowy system, który łączy w jedną sieć sprzęt elektryczny - oświetlenie, termostaty, alarmy, komputery, telefony, klimatyzacja oraz sterowanie elektrycznymi oknami i roletami.

Firmie FAKRO na kongresie Z-Wave Alliance (międzynarodowa organizacja branżowa zrzeszająca ponad dwustu producentów wykorzystujących w swojej ofercie tę bezprzewodową technologię) przyznano wyróżnienie. Spotkanie odbyło się w Stanach Zjednoczonych, w Edison koło Nowego Jorku. Nagrodę odebrał Michał Hajduga menadżer z sekcji automatyki.

Roleta ARZ Z-Wave podczas upalnych dni chroni poddasze przed upałem, a w zimie zapobiega wychłodzeniu. Dzięki jej zastosowaniu rachunki za energię powinny być niższe. Produkt idealnie sprawdzi się w budownictwie pasywnym. Roleta ARZ  jest już  siedemnastym produktem certyfikowanym systemu Z-Wave.

roleta zewnętrzna

Na kongresie Z-Wave Alliance można było spotkać się z producentami urządzeń elektrycznych domowego użytku zintegrowanych z systemem Z-Wave z takich krajów jak Singapur, Brazylia, Honkong, Dania, Polska, USA, Chiny i Australia. Uczestnicy obrad dyskutowali między innymi na temat coraz większej popularności zintegrowanego systemu do komunikacji domowych urządzeń elektrycznych w Europie.

Oceń artykuł
0,00 / 0 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

,

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Fakro

Polecamy Ci również

Zobacz także