Rolety do industrialnego wnętrza

0
Rolety do industrialnego wnętrza

Obecnie na czasie są industrialne, chłodne wnętrza, inspirowane fabryczną surowością. Zwolennicy tego stylu – niezależni indywidualiści – w szczególności cenią sobie prostotę, wolną przestrzeń i funkcjonalność.

roleta w paskisposób montowania rolety

Zarówno cieszące się coraz większą popularnością lofty, jak i mieszkania od podstaw tworzone
w stylu industrialnym, charakteryzują się dużymi oknami. Często zajmują one nawet całą powierzchnię ściany, dlatego aby wieczorami zapewnić sobie trochę intymności, a w dzień swobodnie regulować dostęp światła, warto je przysłonić. W tej sytuacji zasłony czy firany nie będą ani wygodnym, ani praktycznym rozwiązaniem. Bardzo funkcjonalne są rolety wolnowiszące Milano. Nie tylko ożywiają wnętrze, sprawiając, że stanie się bardziej przytulne, ale także, przy opcjonalnym zastosowaniu panelu dzień/noc, umożliwiają pełną kontrolę ilości światła wpadającego do pomieszczenia.

roleta w kolorze soczystej zieleniwarstwowy montaż rolet

Rolety Milano mogą być montowane na kombinowanym wieszaku jedna za drugą, dzięki czemu,
w razie potrzeby, między materiałami nie ma prześwitów. Ograniczenia związane z montażem rolet praktycznie przestają istnieć dzięki zastosowaniu innowacyjnych uchwytów wieszaka. Te eleganckie i funkcjonalne uchwyty w stylu industrialnym można zamontować pod różnym kątem względem ściany.

rolety zamontowane jedna za drugąuchwyt rolety

- Niekonwencjonalne rozwiązania oraz szeroka paleta barw pozwalają na idealne wkomponowanie rolet do wnętrz mieszkalnych, jak i użytkowych - mówi Kamila Litwa, projektantka z zespołu Dormax Design. - Rolety Milano znakomicie wpisują się w ideę nie tylko industrialnego stylu wystroju wnętrz, ale także doskonale nadają się do każdego wnętrza, w pełni spełniając wymogi praktyczne, jak
i estetyczne nawet najbardziej wybrednych użytkowników. Dodatkowy komfort użytkowania zapewnia możliwość zamontowania do wieszaka rolety dodatkowego karnisza na np. firanę – dodaje projektantka.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

,

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Dormax Design

Polecamy Ci również

Zobacz także