Rolety do pokoju dziecka

Rolety do pokoju dziecka

Oryginalną niespodzianką lub ciekawym i praktycznym prezentem dla dziecka może być fotoroleta z wybranym motywem z bajki lub grafiką.

Atmosferę w pokoju dziecięcym tworzą nie tylko  kolorowe meble i ściany – ważny jest także wystrój okna. Odpowiednio ozdobione i osłonięte może sprawić, że pokój stanie się weselszy i dopasowany do charakteru dziecka.

rolety do pokoju dziecka mag olety do pokoju dziecka mag

Zarówno w przypadku małych, jak też starszych dzieci ważne jest odpowiednie oświetlenie pokoju i możliwość regulacji ilości wpadającego światła; akcesoria okienne są przy tym często elementem aranżacji pomieszczenia. 

rolety do pokoju dziecka magZaletą fotorolet MAG jest pełna dowolność motywów graficznych; do wyboru są też różne rodzaje specjalnych, przyjaznych dla dzieci tkanin w żywych, radosnych kolorach. Coraz bardziej popularne są  indywidualne zamówienia z dostarczonym przez klientów zdjęciem lub rysunkiem. Zamówienia dotyczą też okien dachowych.

Do pokoju dziewczynki są wybierane rolety przedstawiające postaci z bajek w jasnych, letnich barwach, chłopcy zaś  wolą dekoracje z samochodami lub motywami z kosmosu – kolorowe fotorolety uzupełniają kompozycję wnętrza pokoju i nawiązują do talentów i zainteresowań małych gospodarzy. Taka dekoracja w oknie to często jednocześnie prezent dla rodziców, np. jeśli roleta przedstawia wspólne rodzinne zdjęcie.

Po zamówieniu fotorolet MAG można otrzymać do akceptacji wizualizację projektu z gotową grafiką.

Oceń artykuł
4,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: MAG

Polecamy Ci również

Zobacz także