RotoComfort i8 laureatem nagrody „Ekskluzywna Stolarka VIP”

RotoComfort i8 laureatem nagrody „Ekskluzywna Stolarka VIP”

Pierwsze w pełni automatyczne okno uchylno-wysokoosiowe RotoComfort i8 zostało uhonorowane prestiżową nagrodą Ekskluzywna Stolarka VIP. Wręczenie nagród podczas uroczystej Gali odbyło się 10 czerwca w hotelu Westin w Warszawie.

 Ekskluzywna Stolarka VIP dla okna RotoComfort i8Jak mówi Grzegorz Cendrowski, organizator plebiscytu Ekskluzywna Stolarka VIP - Okna, jak niektórzy mówią, to oczy domu: zdobią, chronią, dają perspektywę i są konieczne do zdrowego życia, chociażby z racji światła i przestrzeni, które nam tworzą i dostarczają. Wśród wielu producentów i wielu rozwiązań występujących na rynku jak wybrać to najwłaściwsze, które będzie pasowało do projektu, do elewacji, do otoczenia, odpowiadało naszym gustom i w wielu przypadkach przysłowiowej kieszeni. W dobie możliwości wyboru różnego rodzaju dóbr i ogromnego natłoku informacji, w tym również w segmencie stolarki, Program „Ekskluzywna Stolarka VIP ” wychodzi naprzeciw potrzebom rynku. Spełnia zapotrzebowanie na rzetelną, sprawdzoną i profesjonalną informację, której oczekują klienci indywidualni, architekci oraz deweloperzy.

Laureatem nagrody mogły zostać tylko firmy i produkty, które pozytywnie przeszły przez procedurę weryfikacyjną. Postępowanie oceniające wymagało wypełnienia dokumentacji technicznej, zaprezentowania odpowiednich badań i certyfikatów oraz najważniejszego, czyli poddania się ocenie ze strony kapituły, w skład której wchodzą architekci oraz eksperci z branży. Okno RotoComfport i8 pozytywnie przeszło ten wymagający proces i dzięki temu dołączyło do grona laureatów plebiscytu „Ekskluzywna Stolarka VIP 2014”.

wręczenie statuetki oraz pamiątkowego dyplomu

Pierwsze w pełni automatyczne okno uchylno-wysokoosiowe RotoComfort i8 zdecydowanie przewyższa konkurentów pod względem komfortu obsługi. Dodatkowo okno można zamontować równie łatwo, co pozostałe produkty Designo, dzięki fabrycznie zamontowanym elementom takim jak: termo-blok WD, folia paraizolacyjna czy kątowniki montażowe. Na łatwość  podłączenia  wpływa niewątpliwie fakt, że okno posiada kabel zakończony wtyczką.
– Od dawna rozumiemy potrzeby dekarzy. Staramy się sprostać ich wymaganiom i być dla nich partnerem, dlatego nasze standardy bezpieczeństwa i łatwość montażu pozostają w naszym najnowszym produkcie niezmienione. – mówi Dyrektor Marketingu Roto – Frank Schatz.  

Pod względem komfortu obsługi nowe okno bezwzględnie przewyższa dotychczasowe standardy okien dachowych. Inteligentne połączenie współczesnej technologii z nowoczesnym systemem sterowania oraz niezwykłą energooszczędnością sprawiają, że pierwsze w pełni automatyczne okno uchylno-wysokoosiowe RotoComfort i8, rozpoczyna nową erę w dziejach okien dachowych.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

, ,

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Roto

Polecamy Ci również

Zobacz także